چاپ کتاب رزومه ای
28
دی

چاپ کتاب رزومه ای

زمان تقریبی مطالعه این مطلب: 4 دقیقه

خیلی از اساتید دانشگاه و یا اساتید دوره های آموزشی جهت افزایش اعتماد مخاطبین خود و همچنین اعتبارزایی به کار خود نیازمند ارائه روزمه می باشند و یکی از بهترین راه های ارائه رزومه، تبدیل کردن آن به کتاب می باشد و جهت انجام این امر متخصصین انتشارات متخصصان در خدمت شما می باشند.

محاسبه هزینه چاپ کتاب رزومه ای

به طور کلی پروسه چاپ کتاب رزومه شما، سخت و پیچیده نیست و فقط کافیست که در ابتدای کار شما رزومه کامل خود را به صورت مرتب و منظم تایپ کرده و فایل اولیه را به فرمت word برای ما ارسال کنید و ما مراحل کار را به صورت کامل انجام خواهیم داد.

چاپ کتاب جهت رزومه
اما در رابطه با مراحل چاپ کتاب که شامل چاپ اثر در تیراژ مشخص نیز می باشد لازم به ذکر است که حداقل تیراژ ۳۰ جلد می باشد و در صورتی که شما قصد دارید تعداد بیشتری به چاپ برسد با کارشناسان ما در ارتباط باشید. برای محاسبه هزینه ای مرحله نیز همانند سایر کتب بستگی به روش چاپ دارد .بدین ترتیب پس از مشخص شدن ۳ پارامتر محاسبه هزینه، هزینه نهایی مراحل چاپ کتاب محاسبه می شود. البته در این مرحله موراد دیگری نیز می توانند در هزینه نهایی موثر باشند که می توان به این موارد اشاره کرد:

  • وجود تصاویر مختلف در رزومه
  • طرح جلد و یا صفحه آرایی ویژه
  • نوع کاغذ مورد استفاده

در صورت وجود موارد فوق و یا موارد دیگر با کارشناسان و مشاوران ما با شماره ۰۹۳۵۵۰۸۵۰۰۰ در تماس باشید.

تقویت رزومه  با چاپ کتاب

داشتن رزومه قوی مسیر موفقیت شما را بس شک هموار میکند ، تقویت رزومه برای دکتری و یا ارتقای رزومه برای پذیرش از دانشگاههای خارج کشور، همچنین دستیابی به شغلهای دولتی از ارزش فوق العاده ای برخوردار است، اما برای تقویت رزومه گزینه های زیادی روی میز قرار دارد که متقاضی را با سردرگمی روبرو میسازد. پیشنهاد ما به شما ارتقای رزومه با چاپ کتاب به اشکال مختلف است.

پیشنهاد متخصصان:   هزینه چاپ کتاب

تاثیر چاپ کتاب در رزومه

 در مصاحبه دکتری، چاپ کتاب، تالیف یا ترجمه کتاب، بالاتر امتیاز را  (۷ الی ۱۵ نمره) به نسبت مقالات (۲ الی ۷ نمره)، شرکت در کنفرانس های بین المللی (الی ۲ نمره) برگزیده شدن در جشنواره های علمی (۳ الی ۷ نمره) و حتی ثبت اختراع (۵ الی ۷ نمره) دارد.
 نکته مهم این است که برای امتیاز گیری از داوران، ملاک مهم، محتوا، حفظ اصول علمی و نگارشی است نه تعداد صفحات، طرح جلد یا رنگی بودن صفحات ، همچنین اگر کتاب توسط چند نویسنده گرد اوری شده باشد، اگر بر روی جلد جمله ” مولفین به ترتیب حروف الفا ” نوشته شده باشد، به همه ی آنان امتیاز برابر داده میشود.

تاثیر چاپ کتاب رزومه ای

  • تاثیر در رزومه استخدام
  • تاثیر در رزومه ارتقای شغلی
  • تاثیر در روزمه جهت مصاحبه دکترا
  • تاثیر در رزومه جهت گرفتن بورسیه از دانشگاه های خارجی
  • تقویت رزومه جهت برند شخصی

امتیاز چاپ کتاب در رزومه تحصیلی

 چاپ کتاب در رزومه تحصیلی افراد تاثیر بیشتری دارد  . میزان امتیاز دهی به کتاب چاپ شده با توجه به مرکزی که قصد ارائه رزومه خود را دارید متفاوت است . دانشگاه های خارج از کشور به یک میزان به کتاب چاپ شده ی موجود در رزومه تحصیلی شما امتیاز می دهند یعنی نحوه امتیاز دهی آنها به سوابق پژوهشی موجود در رزومه شما متفاوت از نحوه امتیازدهی دانشگاه های داخل ایران است و با توجه به سلیقه داوران و اساتید آن دانشگاه است . مراکز و ادارات هم هر یک با توجه به سلیقه مدیران خود امتیاز دهی می کنند . اما در خصوص نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در دانشگاه های داخل از کشور به خصوص در مقطع دکتری چاپ کتاب دارای ۴ امتیاز می باشد.

پیشنهاد متخصصان:   صفحه آرایی کتاب با ایندیزاین - InDesign

رزومه کتاب

انتشارات متخصصان به عنوان پرکارترین ناشر سال ۱۳۹۷ خدمات چاپ کتاب ، ترجمه کتاب و صفحه ارایی را در سراسر ایران انجام میدهد .از این رو میتوانید چاپ کتاب رزومه ای خود را در نشر متخصصان و بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهید.

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصانفرم تماس و اطلاعات