نشر متخصصان

ماشین حساب محاسبه آنلاین هزینه طراحی جلد کتاب

برای این تعداد صفحات کتاب بهتر است از کاغذ قرآنی استفاده شود
بهتر است کتاب شما با تکنولوژی افست چاپ شود,
در حال حاضر محسابات برای تیراژ کمتر از 500 می باشد
قیمت نهایی : - تومان
اندازه عطف کتاب
- سانتی متر

همکاری طراحان با مجموعه متخصصان

دعوت از همکاری از طراحان کتاب به دلیل فعالیت گسترده نشر متخصصان در صنعت چاپ و نشر کتاب ،
از متخصصین و علاقه مندان حوزه طراحی کتاب دعوت به همکاری می شود.

درخواست مشاوره

درخوست مشاوره خود را ثبت کنید،
درخواست خودرا ثبت کنید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

درباره ماشین حساب طراحی جلد کتاب

ماشین حساب محاسبه آنلاین هزینه طراحی جلد کتاب با هدف ساده سازی محاسبه هزینه طراحی جلد کتاب، مشاهده انواع طراحی ها و سفارش طراحی جلد کتاب طراحی شده است. به کمک این سامانه شما می‌توانید تنها با 5 کلیک، هزینه طراحی جلد کتاب انتخابی خود را محاسبه کنید.

۱

نحوه محاسبه هزینه طراحی جلد کتاب

هزینه طراحی جلد کتاب، بسته به نوع طرح جلد انتخابی شما برای کتاب ( در قسمت انواع طراحی جلد کتاب ) و مدت زمان مورد نیاز جهت طراحی جلد کتاب محاسبه می‌شود.

۲

کار با ماشین حساب طراحی جلد کتاب

کار با ماشین حساب محاسبه آنلاین هزینه طراحی جلد کتاب بسیار ساده و روان است، شما می‌توانید در قسمت سمت راست سامانه، طرح جلد مورد نظر خود را به همراه زمان مورد نیاز برای طراحی جلد کتاب انتخاب کنید و با فشردن دکمه "محاسبه کنید" قیمت طراحی جلد کتاب را ببینید. همینطور در قسمت پایین می‌توانید نمونه کتاب هایی که با طرح جلدهای متفاوت طراحی شده اند را مشاهده کنید.

۳

نوع طرح جلد کتاب

یک کتاب با طراحی جلد مناسب و چشم نواز می‌تواند تاثیر بسزایی در تصمیم مخاطب برای خرید کتاب بگذارد، هر چه این طراحی متفاوت تر باشد، نگاه مخاطب را بیشتر به خود جلب می‌کند.
1. طراحی جلد ساده کتاب: گاهی زیبایی در میزان سادگی یک طرح نهفته است. انتخاب طرح جلد این نوع طرح کتاب بسته به موضوع کتاب و با توجه به مقرون به صرفه بودن آن، می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. در تصاویر بالا میتوانید نمونه کتاب های که طراحی جلد آن ها از این طریق صورت گرفته است را مشاهده کنید.
2. تایپوگرافی حرفه ای طرح جلد کتاب: استفاده از رسم‌الخط برای طراحی جلد کتاب یکی از جذاب ترین روش هایی است که برای طراحی جلد از ان استفاده می‌شود، در این نوع طراحی جلد با ایجاد تغییر در عناصری همچون متن، فاصله‌ی بین حروف، شکل نوشتاری حروف و … کلمات را به عنصر بصری زیبایی تبدیل می‌‌کنیم.
3. فتومونتاژ حرفه ای طرح جلد کتاب: استفاده از فتومونتاژ حرفه ای برای طراحی جلد کتاب، طرحی جلدی منحصر به فرد را به ارمقان میاورد، فتومونتاژ حرفه ای با استفاده از المان های تصویری جذاب و ترکیب آن ها، تصویری بسیار زیبا و چشم نواز را برای طرح جلد کتاب خلق میکند.
4. تایپوگرافی اختصاصی عنوان کتاب برای طرح جلد: در این روش طراحی جلد، نام کتاب به عنوان المان طراحی جلد کتاب بکار گرفته می‌شود، این نوع طراحی، طرحی بسیار خلاقانه و زیبا را پدید می‌آورد، معمولا کتاب های شعر از نوع طراحی برای جلد کتاب استفاده میکنند اما به دلیل زیبایی خاص آن، امکان استفاده برای هر نوع کتابی وجود دارد.
5. تایپوگرافی و فتوموتاژ جلد کتاب: ترکیب دو نوع طراحی خلاقانه تایپوگرافی و فتومونتاژ در یک قاب نیاز به زمان و انرژی بسیاری برای خلق و طراحی یک تصویر چشم گیر برای کتاب دارد، این نوع از طراحی، جزء مواردی استثنایی و زیبای طراحی جلد کتاب محسوب می‌شود.
6. تصویر سازی منحصر به فرد برای طرح جلد کتاب: تصویرسازی منحصر به فرد به اثر تصویری گفته می‌شود که القاکننده تجسمی یک مفهوم یا روایت با فرم بصری است. این نوع از تصویر سازی یکی از زیر شاخه های هنرهای تجسمی است.
7. طراحی یونیفرم منحصر به فرد: از این نوع طراحی جلد کتاب برای مجموعه کتاب هایی که قرار است در قالب یک یونیفرم و یا برند طراحی شوند استفاده می‌شود، در تصویر بالا می‌توانید یونیفرم مجموعه کتاب های آقای محمد افشاروالا را ببینید.

۴

مدت زمان طراحی طرح جلد کتاب

فوریت طراحی جلد کتاب از جانب نویسنده کتاب مشخص میشود که در مدت زمان طراحی جلد کتاب تاثیر مستقیم دارد. در انتشارات متخصصان شما می‌توانید برای حداقل 10 روزکاری طراحی جلد کتاب خود را سفارش دهید. در صورت نیاز به مشاوره در رابطه با انتخاب مناسب طرح جلد کتاب و مدت زمان آماده سازی ان میتوانید با ما در تماس باشید

۵

سفارش طراحی جلد کتاب

بعد از انتخاب نوع طرح جلد و تعیین بازه زمانی اماده سازی طرح جلد کتاب میتوانید از طریق شماره تماس قرار گرفته شده بر روی سایت با ما در ارتباط باشید.

۶

وبلاگ ها

درج نظر

نظرات کاربران

ادریس رسا
سلام من ادریس رسا استم از افغانستان یک کتاب انگیزیش نوشتنش تمام کردم. میخواستم کتاب خود را ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد و چاپ کنم
سرپرست
سلام لطفا با بخش بازرگانی تماس بگیرید یا شماره تماس خود را بفرمایید تا با شما تماس بگیرند.
تعداد کل بازدید کنندگان
+ 0
تعداد طراحان
+ 0
تعداد مشتریان
+ 0

سفارش شما ثبت و در حال
هدایت به درگاه پرداخت می باشید.'