نشر متخصصان

ماشین حساب محاسبه آنلاین هزینه صفحه آرایی کتاب

همکاری صفحه آرا با مجموعه متخصصان

دعوت از همکاری از صفحه آرا کتاب به دلیل فعالیت گسترده نشر متخصصان در صنعت چاپ و نشر کتاب ،
از متخصصین و علاقه مندان حوزه صفحه آرایی کتاب دعوت به همکاری می شود.

درخواست مشاوره

درخوست مشاوره خود را ثبت کنید،
درخواست خودرا ثبت کنید همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

درباره ماشین حساب صفحه آرایی کتاب

ماشین‌حساب محاسبه هزینه صفحه آرایی کتاب به جهت تسهیل در روند محاسبه هزینه صفحه آرایی و سفارش آنلاین صفحه آرایی، توسط انتشارات متخصصان طراحی و توسعه داده‌شده است. این سامانه آنلاین به‌واسطه بهره‌مندی از توابع و فرمول‌های محاسباتی به‌روز، قدرت بالایی در محاسبه دقیق هزینه صفحه آرایی کتاب دارد.
شما می‌توانید به‌راحتی و با تعیین مقادیر موردنیاز برای صفحه آرایی کتاب و تنها با چند کلیک، هزینه صفحه آرایی کتاب را محاسبه کرده و سفارش ویراستاری خود را ثبت نمایید.
لازم به ذکر است، این سامانه اولین و به‌روزترین سامانه محاسبه هزینه صفحه آرایی کتاب است.

۱

کار با هزینه صفحه آرایی کتاب

محاسبه قیمت نهایی هزینه صفحه آرایی کتاب در این ماشین حساب با بهره‌گیری از پارامترهای متنوع و تأثیرگذار در صفحه‌آرایی صورت می‌گیرد. تعداد صفحات کتاب، قطع انتخابی کتاب و مدت‌زمان آماده‌سازی صفحه‌آرایی کتاب ازجمله مقادیر تأثیرگذار در محاسبه قیمت صفحه آرایی هستند.
برای محاسبه هزینه صفحه‌آرایی کتاب از طریق ماشین‌حساب ابتدا باید مقادیر اولیه مربوط به صفحه آرایی کتاب را تعیین کرده و با کلیک بر روی دکمه محاسبه هزینه صفحه آرایی برای شما محاسبه و نمایش داده می‌شود، همین‌طور می‌توانید از طریق شماره تماس قرارگرفته بر روی سایت برای سفارش صفحه آرایی کتاب با ما در ارتباط باشید.

۲

تعداد صفحات برای صفحه آرایی

تعداد صفحات متن کتاب به‌عنوان اصلی‌ترین پارامتر برای محاسبه هزینه صفحه آرایی کتاب شناخته می‌شود، درنتیجه با تعیین درسته تعداد صفحات متن کتاب می‌توانید هزینه دقیق صفحه آرایی کتاب را محاسبه کنید.
به‌طورمعمول تعداد کلمات به کار گرفته‌شده در یک صفحه از کتاب با قطع رقعی، 250 کلمه است ( با استفاده از نرم‌افزار وُرد می‌توانید تعداد کلمات بکار رفته در متن خود را مشاهده کنید)

۳

تعیین قطع کتاب

به اندازه‌های یک صفحه از کتاب ( طول و عرض ) قطع کتاب گفته می‌شود، قطع کتاب بسته به انتخاب نویسنده و کاربرد کتاب می‌تواند متفاوت باشد. برای دیدن جزئیات بیشتر می‌توانید بر روی دکمه علامت سؤالی که در کنار گزینه قطع کتاب قرارگرفته است کلیک کنید و برای مطالعه بیشتر می‌توانید مقاله قطع کتاب را بخوانید.

۴

تعیین رنگی بودن کتاب

درصورتی‌که تصمیم دارید در صفحات داخلی کتاب از متون رنگی و یا تصاویر رنگی استفاده کنید، گزینه چاپ رنگی کتاب را نیز انتخاب کنید

۵

زمان آماده سازی صفحه آرایی

در نشر متخصصان سفارش فوری صفحه آرایی کتاب تا حداقل مدت‌زمان 10 روز کاری امکان‌پذیر است، شما می‌توانید با تعیین مدت‌زمانی کوتاه و ثبت سفارش صفحه ‌آرایی کتاب، میزان اولویت انجام کار صفحه‌آرایی را بالا ببرید تا در سریع‌ترین بازه زمانی انجام‌شده و در اختیار شما قرار گیرد.

۶

تعیین موضوع کتاب

صفحه آرایی کتاب‌ها بسته به موضوعات آن‌ها متفاوت از یکدیگر هستند، به‌عنوان‌مثال در صفحه آرایی کتاب کودک، نحوه استفاده رنگ‌بندی و تصاویر متناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در صفحه آرایی کتاب شعر، نوع چیدمان اشعار و متون نظم استفاده که مورد اهمیت قرار می‌گیرند.
با کلیک بر روی دکمه علامت سؤال که در کنار موضوع کتاب قرارگرفته است می‌توانید صفحه آرایی کتاب‌هایی با موضوعات مختلف را مشاهده کنید.

۷

خدمات بیشتر برای صفحه آرایی کتاب

در این قسمت از ماشین‌حساب شما می‌توانید خدمات بیشتری را که ممکن است کتاب شما به آن نیاز داشته باشد را انتخاب کنید. با کلیک بر روی دکمه علامت سؤالی که در کنار هر یک از گزینه‌ها قرارگرفته است می‌توانید توضیحات مربوط به هر گزینه را به همراه تصاویری از نمونه کارهای صفحه آرایی شده، مشاهده نمایید.

۸

سفارش صفحه آرایی کتاب

با تعیین نیازمندی‌های کتاب برای صفحه آرایی و زدن دکمه محاسبه می‌توانید هزینه نهایی صفحه آرایی کتاب را به دست آورید و برای ثبت سفارش از طریق شماره تماس قرارگرفته روی صفحه با ما در ارتباط باشید.
در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه می‌توانید با شماره تماس 09129679180 خانم هاشمی مشاور بازرگانی، تماس بگیرید

۹

سوالات متداول

پاسخگوی سوالات شما هستیم
از صفحه آرایی یا صفحه‌بندی کتاب برای طراحی ظاهری آراسته و زیبا از قرارگیری متون و تصاویر در کنار هم استفاده می‌شود، درواقع به تخصص به‌کارگیری فونت مناسب در کتاب، تعیین فاصله بین خطوط، اندازه کلمه‌های به کار گرفته‌شده در صفحه به میزان اهمیت آن‌ها، فاصله کلمات از حاشیه کتاب، طراحی گرافیکی صفحات، جانمایی مناسب تصاویر در کنار متون یک صفحه، انتخاب رنگ مناسب و دیگر مواردی که برای ایجاد آراستگی در صفحات کتاب مورداستفاده قرار می‌گیرد صفحه آرایی کتاب گفته می‌شود.
ماشین حساب محاسبه هزینه صفحه آرایی نشر متخصصان با بهره‌مندی از دقت محاسبه بالا برای هزینه های صفحه آرایی کتاب و استفاده از فرمول‌های محاسباتی درج اول امکان دریافت قیمت به‌روز و آنی را برای شما فراهم می‌کند شما می‌توانید با توجه به موارد مورد نیاز کتاب خود، گزینه های قرار گرفته در ماشین حساب را تنظیم کرده تا به‌صورت آنی هزینه تمام‌شده برای انجام خدمات صفحه آرایی کتاب را داشته باشید. (در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر جهت محاسبه هزینه ها می‌توانید با ما در ارتباط باشید.)
بعد از محاسبه هزینه صفحه آرایی متن، می‌توانید از طریق شماره تماس 09129679180 واحد مشاوره نشر متخصصان و یا دکمه تماس با ما در پایین صفحه، با ما در ارتباط باشید.
برای تمامی متن نوشته‌ها و کتاب‌ها از نرم‌افزار ایندیزاین برای صفحه آرایی استفاده می‌شود، نرم‌افزار ایندیزاین یک نرم‌افزار کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است که ناشرین محدودی برای صفحه آرایی کتاب از آن استفاده می‌کنند.
تمامی متن هایی که مراحل آماده سازی و صفحه آرایی آن‌ها در انتشارات متخصصان صورت گرفته است به لحاظ کیفی کاملاً ضمانت می‌شود. همین‌طور شما می‌توانید تا 2 مرحله اصلاحات صفحه آرایی خود را ارسال کنید تا در حین صفحه آرایی تغییرات مدنظر شما صورت گیرد.

وبلاگ ها

درج نظر

نظرات کاربران

پیروز قاسمی
با سلام من یک کتاب در زمینه کشاورزی در قطع رقعی زیر 150 صفحه دارم که تمام کارهای اون از جمله حروفچینی، صفحه آرایی، پاورقی و فهرست عناوین رو را انجام دادم و فقط شماره صفحه و فودر & هیدر و اجرای طرح جلد آن باقی مانده است. آیا برای انجام این کار ها می تونم به شما زحمت بدم.
سرپرست
سلام و عرض ادب بله انجام میشه لطفا با شماره 02191091128 داخلی 1 تماس بگیرید. دوستان راهنمایی تون می کنند.
نوری
سلام وقت بخیر برای صفحه آرایی کتاب آموزش موسیقی که دارای نت و اشکال مختلف هست چطور قیمت بدیم؟
مریم بینش
سلام دوست عزیز برای این مورد باید با مشاوران انتشارات متخصصان تماس بگیرید.
تعداد کل بازدید کنندگان
+ 0
تعداد صفحه آراها
+ 0
تعداد مشتریان
+ 0

سفارش شما ثبت و در حال
هدایت به درگاه پرداخت می باشید.'