نشر متخصصان

ماشین حساب محاسبه آنلاین هزینه ویراستاری کتاب

صفحه
تعداد صفحات نوع ویراستاری زمان انجام خدمات موضوع اثر خدمات تدوین
صفحه
  • بدون خدمات اضافی
مبلغ نهایی ویراستاری 0تومان

همکاری ویراستار با مجموعه متخصصان

دعوت از همکاری از ویراستاران کتاب به دلیل فعالیت گسترده نشر متخصصان در صنعت چاپ و نشر کتاب ،
از متخصصین و علاقه مندان حوزه ویراستاری کتاب دعوت به همکاری می شود.

سوالات متداول

پاسخگوی سوالات شما هستیم
ویراستاری نوعی هنر و دانش است که ویراستاران به کمک آن می‌توانند متون را از نقطه نظرهای فنی ظاهری و محتوایی اصلاح کنند و خوانش آن‌ها را برای مخاطبان ساده‌تر نمایند. ویراستاری تخصصی به این صورت است که گاهی بخش‌هایی از یک متن حذف می شود، گاهی چیزهایی به آن اضافه می شود و در بعضی موارد هم اشکالات محتوا، ایرادات ظاهری یا دستوری مقالات و متون مختلف، در حین ویراستاری از بین می روند. هر نوشته‌ای هر چقدر هم که بادقت و تسلط نوشته شده باشد، بدون اینکه به دست ویراستار سپرده شود، امکان چاپ و انتشار بی دغدغه در نشریات و بسترهای مختلف نشر را ندارد. چرا؟ به دلیل اینکه انسان می‌تواند بنا به ناآگاهی، خستگی یا بی‌دقتی دچار اشتباهاتی در حین نگارش شود که فقط ویراستاری خبره از عهده رفع آن‌ها برمی آید. ویراستاران از طریق تجربه و تمرین به تسلط کافی برای آماده‌سازی متون مختلف می‌رسند. هر چقدر که تجربه و دانش این افراد بیشتر باشد، متون مختلف را دقیق‌تر و صحیح‌تر برای قرارگرفتن در معرض دید مخاطب آماده می‌کنند.
ویراستار کسی است که به تمام سطوح و جوانب ویرایش کاملاً تسلط داشته باشد و بتواند متن‌های مختلف را به شکلی آماده خوانش کند که دیگر هیچ اشکال و ایرادی در ظاهر، محتوا یا قواعد جملات آن‌ها وجود نداشته باشد. خواندن متن خوبی که ویرایش نشده مانند بازدید از خانه‌ای زیباست که اگرچه نقشه و اسباب و اثاثیه‌ای زیبا دارد اما به‌شدت کثیف است و به نظافت آن رسیدگی نشده است. متونی که ویرایش می‌شوند از نظر ظاهری و روانی کلام قابل قبول هستند و خوانندگان را برای درک و خواندن قسمت‌های مختلف خود به دردسر نمی‌اندازند. حتی ساده‌ترین متن‌ها هم نیاز به ویرایش دارند. اگر متن‌تان را قبل از ارسال، یکبار نخوانید و درست نویسی و علائم نگارشی را رعایت نکنید، احتمال بروز سوءتفاهم‌هایی جدی به وجود می آید. سوءتفاهم‌هایی که می‌توانند یک قرار کاری را خراب کنند، دوستی را برنجانند یا ناخواسته پیام دیگری را از سوی شما به دیگران منتقل کنند. حال نیاز به ویرایش در نگارش متون جدی‌تر و رسمی‌تر را در نظر بگیرید که چقدر مهم است.
یک خواننده عام کتاب است که در هیبت مخاطب غیر متخصص کتاب ایفای نقش می‌کند. نمونه خوان وظیفه دارد مانند شخصی عادی شروع به مطالعه کتاب کند و این مورد را در نظر گیرد که این اثر در دست خواننده به چه شکل ظاهر خواهد شد.

درباره محاسبه هزینه ویراستاری کتاب

سامانه آنلاین محاسبه هزینه ویراستاری کتاب به جهت تسهیل درروند محاسبات قیمت ویراستاری برای مولفین و همین‌طور ویراستاران کتاب راه‌اندازی شده است. به‌واسطه این سامانه می‌توانید میزان هزینه ویراستاری متن کتاب خود را با توجه به موارد موردنیاز جهت انجام ویراستاری کتاب محاسبه کنید.
در این سیستم از توابع و فرمول‌های محاسباتی پیشرفته و متفاوتی به نسبت اندک سامانه‌های ساده‌ای که طراحی‌شده استفاده می‌شود، همین‌طور به‌واسطه آپدیت دائم هزینه ها از طریق پنل ماشین حساب توسط مسئولین نشر متخصصان، شما می‌توانید به‌صورت آنی میزان هزینه ویراستاری کتاب خود را محاسبه کرده و سفارش ویراستاری کتاب خود را ثبت کنید.
ماشین حساب با استفاده از پارامترهای متفاوت (که در پنل ماشین حساب می‌توانید مشاهده می‌کنید) در کنار بهره‌مندی از توابع پیشرفته و متدهای برنامه روز دنیا، توانایی محاسبه دقیق قیمت ویراستاری کتاب را دارد.
همین‌طور با توجه به نوسانات بسیار زیاد هزینه ها در ایران، پنلی برای تعیین قیمت و تغییر مقادیر طراحی‌شده تا به واسط حضور آنی اپراتورهای انتشارات، آخرین به‌روزرسانی‌های قیمت اعمال گردد. درنتیجه با استفاده از سامانه محاسبه هزینه ویراستاری کتاب شما می‌توانید با اطمینان کامل و به‌صورت آنی، قیمت ویراستاری کتاب را بدون کمترین خطا محاسبه کرده و سفارش خود را جهت ویراستاری کتاب ثبت کنید.
ماشین حساب ویراستاری کتاب بر اساس نیاز مخاطبین و مولفین کتاب طراحی‌شده است تا بتواند به‌طور کامل پاسخگوی نیاز مؤلفین باشد. بخش‌هایی از این ماشین حساب به‌عنوان معیارهای اصلی و پایه ویراستاری کتاب محسوب می‌شوند و بخش‌های دیگر آن به‌عنوان ویژگی‌های برتری هستند که شما می‌توانید بسته به نیاز، آن‌ها را انتخاب کنید.
در هر قسمت از پنل ماشین حساب ویراستاری، دکمه‌ای به شکل علامت سؤال وجود دارد که با کلیک بر روی آن می‌توانید توضیحات مربوط به هر بخش را بخوانید.
اولین واصلی‌ترین معیار برای تعیین هزینه ویراستاری کتاب، تعداد صفحات کتاب است، هرچقدر تعداد صفحات کتاب بیشتر باشد هزینه ویراستاری کتاب افزایش خواهد داشت. معمولاً تعداد صفحات یک کتاب بیشتر از 100 صفحه است ( کتاب‌های کودک و داستان استثنا هستند ) هر صفحه از یک کتاب معادل 250 کلمه است.
انتخاب نوع خدمات ویراستاری کتاب بسته به متن کتاب شما کاملاً متفاوت است، این خدمات شامل 4 بخش: 1. ویراستاری فنی (اصلاح دستور خط، نویسهها، سجاوندی) 2. ویراستاری ادبی (رعایت نکات دستوری و قواعد زبان) 3. بازنویسی اثر (دوباره نوشتن یک متن) 4. نمونه‌خوانی اثر (مرور متن و ایرادات کار را در زمینه‌های روان بودن متن یافتن) است.
در پنل ماشین حساب دکمه علامت سؤالی در کنار این گزینه‌ها قرارگرفته است که می‌توانید با دیدن نمونه متن‌های ویراستاری‌شده و مقایسه آن با متن خود، نیازمندی کتاب خود را جهت ویراستاری مشخص نمایید.
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در این مورد می‌توانید با ما در ارتباط باشید.
انتخاب مدت زمان آماده‌سازی سفارش ویراستاری کتاب به شرایط شما و میزان اولویت کار بستگی دارد، شما می‌توانید با انتخاب گزینه ویراستاری کوتاه‌مدت، در مدت‌زمان بسیار کوتاهی فایل ویراست شده را در اختیار داشته باشید.
ویراستاری کتاب‌ها بسته به موضوعات آن‌ها کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند، به‌عنوان‌مثال ویراستاری کتاب‌های شعر به تعیین نظم‌های ادبی و رعایت وزن شعر، کتاب‌های مذهبی به رعایت نشانه‌های عربی، کتاب‌های آموزشی به رعایت اصطلاحات آموزشی و جداول آموزشی نیاز دارند
در نشر متخصصان امکان سفارش ویراستاری کتاب در کنار انجام خدمات تدوین متن وجود دارد. این خدمات شامل: 1. اضافه کردن پاورقی به‌صورت دستی 2. استایل‌بندی متن 3. حذف یا اضافه پاراگراف مارک‌ها 4. ویراستاری متن محاوره‌ای 5. ویراستاری کتاب چندزبانه می‌باشد که برای محاسبه هزینه ویراستاری و انجام این خدمات می‌توانید از منوی داخل پنل انتخاب کنید.
با تعیین نیازمندی‌های متن کتاب برای ویراستاری و زدن دکمه محاسبه می‌توانید هزینه نهایی ویراستاری کتاب را به دست آورید و برای ثبت سفارش از طریق شماره تماس قرارگرفته روی صفحه با ما در ارتباط باشید.

وبلاگ ها

درج نظر

نظرات کاربران

Tara 2f
بسیار کاربردی و دقیق محاسبه میکنه
حسین جانی
خیلی خوبه و به راحتی. استعلام قیمت داد و قیمت مناسبی هم داشت ممنون ازتون
سینا یوسفی
چطوری میتونم سفارش ویراستاری بدم ؟
ادمین
با سلام خدمت شما ، لطفا با شماره کارشناس مربوطه 09129679180 تماس بگیرید
عباس قالب زاده
استفاده کردم ازش و راضی کننده بود و واقعا از سردرگمی و قیمتهایی که از ویراستاران میگن بهتر و بهینه تره و با اطلاعات کامل از لحاظ زمان و مشخصاتی که ثبت میشه میشه گفت کامل بود. من به عنوان یک مولف که چند عنوان کتاب به چاپ رسانده ام یکی از خواسته ها و غ غه هایی که ما مولفین داریم و همیشه برایمان دشوار بوده که مرجعی جهت برآورد قیمت این گونه مولفه ها که کارمان با آنها همیشه گره خورده بحث هایی مانند ویراستاری و صفحه آرایی کتاب هایمان بوده و هست که بعد از دیدن چنین مرجعی که توانسته با چند کلیک ساده خواسته ها و اطلاعاتی را که نیاز داریم را برآورده کند بسیار خوشنود کننده بود و از این انتشارات که چنین موردی را برای این جامعه بزرگ در کشور فراهم نموده سپاسگذارم. امیدوارم در روزهای آتی تحولات این چنینی را در این حوزه ببشتر و بیشتر ببینیم . عباس قالب زاده ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
عباس قالب زاده
دستمریزاد
تیم ویراستاران ایران
ماشین هیچ وقت نمیتونه جای انسان را بگیره
انجمن ویراستاری کشور
ماشین جای انسان؟!!!!
غزاله
اینکه تمام بخش های ویراستاری رو جزء به جزء برای محاسبه آوردین خیلی خوب و کامله
تعداد کل بازدید کنندگان
+ 0
تعداد ویراستاران
+ 0
تعداد مشتریان
+ 0
خانم رضازاده - پشتیبان نشر
خانم کاشانی - مشاور فروش
خانم هاشمی - مشاوره نشر

سفارش شما ثبت و در حال
هدایت به درگاه پرداخت می باشید.'