چاپ کتاب مذهبی – چاپ کتاب دعا برای اموات

چاپ کتاب مذهبی زمان مطالعه: 5 دقیقه

چاپ کتاب دعا (کتاب مذهبی) موضوع این مقاله از نشر متخصصان میباشد. در کشور ایران و با توجه به دین اکثریت مردم (اسلام)،کتب دینی و کتاب های مذهبی در بین مردم کشورمان جایگاه ویژه ای دارد. از همین رو چاپ کتاب در این حوزه رونق بسیاری دارد.
اگر طرفدار خواندن کتاب های دینی مذهبی هستید و برایتان اهمیت دارد که کتاب مورد نظر با چه کیفیت و در چه انتشاراتی چاپ شده است، همچنین اگر نویسنده یک کتاب مذهبی هستید و قصد دارید کتاب خود را در بهترین انتشارات چاپ کنید، خواندن این مقاله برای شما خالی از لطف نخواهد بود.
تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

بهترین انتشارات کتاب های مذهبی

 

چاپ قرآن برای اموات در مشهد – چاپ کتاب دعا برای اموات در مشهد

علاوه بر چاپ قرآن، چاپ مفاتیح برای اموات در مشهد نیز بسیار مرسوم است. مسلمانان بسیاری اعتقاد دارند که با هر بار استفاده از این کتاب ها، ثواب زیادی به روح اموات می رسد؛ به همین دلیل چاپ کتاب مذهبی و چاپ کتاب برای اموات در مشهد که بزرگترین شهر مذهبی ایران است، طرفداران زیادی دارد.

بسیاری تمایل دارند که برای نذر و یا خیرات و اهداف دیگر در این شهر اقدام به چاپ کتاب مذهبی کنند.

چاپ کتاب دعا برای اموات در مشهد

 

چاپ قرآن برای اموات در قم – چاپ کتاب دعا برای اموات در قم 

بعد از مشهد، قم مهمترین شهر مذهبی ایران است. با توجه به تقاضای زیاد چاپ کتاب قران و کتاب دعا برای اموات در قم، انتشارات بسیاری در این زمینه فعالیت دارند. لازم به یادآوری است که کلیه سفارشات مربوط به چاپ کتاب دعا و ادعیه برای اموات در مشهد و قم و سایر شهرها در انتشارات متخصصان پذیرفته و انجام میشود.

 

چاپ کتاب دعا برای اموات در قم

 

چاپ کتاب با موضوع مذهبی – چاپ کتاب دعا برای اموات (مشهد-قم-تهران و …)

کتاب هایی که موضوع مذهبی دارند ، معمولا جلد و نوع صفحه آرایی آنها متمایز با سایر کتاب هاست؛ به طوری که شما با یک نگاه حتی ار روی جلد میتوانید حدس بزنید که کتاب مربوطه موضوع مذهبی و دینی دارد. اگر در صفحه آرایی کتاب مذهبی دقت نشود و برای مثال طرحی که مناسب یک کتاب رمان یا فانتزی است را در کتاب مذهبی هم پیدا کنید ، بدون شک کتاب شما جذابیت مخصوص به خود را دارد ، چه بسا کاربران برای خرید آن تمایلی به خود نشان ندهند.

 

 اولین نکته در چاپ کتاب با موضوعات مذهبی ، توجه به صفحه آرایی متناسب با موضوع کتاب میباشد.

چاپ کتاب مذهبی و تاریخی

 

برای چاپ کتاب دعا برای اموات، با ما تماس بگیرید.

چاپ کتاب دعا برای اموات در مشهد

چاپ کتاب دعا برای اموات در قم

تماس با نشر متخصصان

 

چاپ کتاب اسلامی

منظور از کتاب های اسلامی ، آن دسته از کتاب هایی است که دارای موضوعاتی درباره تاریخ اسلام میباشند، این کتاب ها نیز به طراحی خاصی نیاز دارند ، تا بتوانند تاریخی بودن خود را به مخاطب القا کنند ، بنابراین چاپ کتاب اسلامی بدون شک یکی از مهمترین مواردی است که در نشر کتاب نیاز به دقت و توجه دارد . توصیه ما به عنوان یک مشاور با سالها تجربه در چاپ کتاب ،  به شما این هست که اگر نویسنده یک کتاب مذهبی اسلامی هستید، برای چاپ آن پیش انتشاراتی بروید که در این زمینه نمونه کارهای قوی داشته باشد .

چاپ کتاب ادعیه و قرآنی

کتاب های دعا مثل نهج البلاغه و مفاتیح الجنان و قرآن ، جزو کتاب هایی هستند که در خانه هر مسلمانی یافت میشود ، هر خانواده معمولا این کتاب ها را یکبار میخرد و تا سالیان سال از آن استفاده میکند ، درنتیجه مقاومت جلد و کیفیت چاپ کتاب خیلی خیلی مهم است ، به عنوان یک خریدار حتما به این موضوع توجه کنید.

چاپ کتاب ادعیه و قرآنی

انواع کتاب مذهبی

کتاب هاب مذهبی انواع مختلفی دارند که در ادامه ی این مطلب به آنها می پردازیم:

 •  کتاب های ادعیه
 • کتاب های تفسیر
 • داستانهای قرآنی

چاپ کتاب دعا برای اموات

چاپ کتاب دعا برای اموات درواقع سنتی است که بین برخی از مردم در جریان است ، برای اینکار کتابی با دعاهای مهم و محبوب چاپ میشود و در پیش گفتار نام شخص فوت شده اوررده میشود تا ثواب خواندن این کتاب به روح اموات یاد شده برسد ، چاپ کتاب دعا برای اموات هم نیاز به دقت دارد ، زیرا این کتاب ها معمولا کتاب دعای روزمره مردم میشوند و باید به گونه ای چاپ و طراحی شوند که در اثر استفاده مدوام ، کیفیت خود را از دست ندهند.

سفارش چاپ کتاب مفاتیح دعا برای اموات

یکی از کتاب هایی که بیشترین میزان تقاضا را بین کتاب های دعا برای چاپ و استفاده دارد، کتاب مفاتیح الجنان میباشد، نشر متخصصان این کتاب دعا را بنا به سفارش شما تغییر داده و مناسب با سلیقه شما برای چاپ آماده و روانه بازار میکند.

چاپ کتاب های تفسیر مذهبی

همانطور که تا الان متوجه شدید، موضوع و محتوای کتاب در صفحه آرایی و چاپ آن بسیار اهمیت دارد، چاپ تفسیر کتاب های مذهبی و قرآنی هم مثل سایر موارد ذکر شده باید با کیفیت و درست انجام شود ، کتاب های تفسیر معمولا در چند جلد چاپ میشوند و برقراری توازن در متن و طراحی این کتاب ها نکته قابل توجه است.

هزینه چاپ کتاب مذهبی

از آنجا که فرآیند چاپ کتاب مذهبی تفاوتی با سایر کتاب ها ندارد و بایستی مراحل ویراستاری، صفحه آرایی، اخذ مجوز، طراحی جلد و نهایتا چاپ کتاب به ترتیب و با دقت بالا انجام شود، هزینه آن نیز همچون سایر کتاب ها به عوامل مختلفی از جمله تعداد صفحات، قطع کتاب، طراحی و نوع جلد آن بستگی دارد.

شما می توانید با بهره‌گیری از مشاوره رایگان در انتشارات متخصصان، هزینه چاپ کتاب مذهبی را با بودجه خود هماهنگ کرده و از تعرفه های بسیار ارزان و مناسب ما آگاه شوید.

بهترین انتشارات برای صفحه آرایی و چاپ کتاب مذهبی

تمام این نکات را برایتان یادآوری کنیم تا به این نتیجه گیری برسیم: انتخاب یک انتشاراتی خوب و با تجربه باعث می شود تمام نگرانی های شما در چاپ کتاب دعا به عنوان یک نویسنده و در خواندن کتاب به عنوان یک خریدار کتاب راحت باشد، از این رو نشر متخصصان اماده است تا  انواع خدمات را در زمینه چاپ کتاب دعا از جمله صفحه آرایی برای کتاب، طراحی جلد آن و چاپ کتاب را به بهترین شیوه ممکن به شما ارائه دهد.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصانفرم تماس و اطلاعات

81

عملی اگر کاشتید، عادتی درو خواهید کرد. عادتی اگر کاشتید، اخلاقی درو خواهید کرد. اخلاقی اگر کاشتید، سرنوشتی درو خواهید کرد.

دیدگاه کاربران
 • هانیه 4 تیر 1399 / 3:31 ب.ظ

  سلام کتاب دعا هم چاپ میکنید؟ با چه قیمت ؟

  • زهرا شهابی زاده 4 تیر 1399 / 3:32 ب.ظ

   سلام دوست عزیز بله انجام میدیم، برای آگاهی از نرخ دقیق قیمت با ما در تماس باشید.09129679180

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان