خدمات نشر الکتریکی
16
مرداد

خدمات نشر الکترونیک داخل کشور

زمان تقریبی مطالعه این مطلب: 3 دقیقه

خدمات نشر الکترونیکی در انتشارات متخصصان به دو صورت ارائه می شود. خدمات نشر الکترونیکی داخل کشور و خدمات الکترونیکی خارج کشور. در این قسمت خدمات نشر الکترونیکی در داخل کشور را به صورت مختصر توضیح می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان جهت این امور می توانید با شماره ی زیر ارتباط بگیرید.

ارتباط با کارشناس انتشارات متخصصان 

تماس با نشر متخصصان

با توجه به تغییر مدل های داد و ستد و بروز تحولات بسیار زیاد در مدل های کسب و کار بر آن شدیم تا ما هم همراه این تغییرات باشیم و از این فرصت های طلایی پیش رو بهره جویی نماییم.

توجه: قیمت پکیج خدمات نشر الکترونیکی به تنهایی مبلغ یک میلیون تومان بوده و اما برای مولفینی که کتاب شان در انتشارات متخصصان به چاپ برسد به صورت کاملا رایگان می باشد.

ابتدای این مقاله مدل های کسب و کار قدیمی و منسوخ از زبان یک مشاور با نام اشکان در حوزه توزیع کتاب را بررسی خواهیم کرد :

ببینید دوستان بزرگوار دیگه دوره زمونه این گذشته که یه ناشر یا نویسنده، یه تعداد کتاب رو چاپ کنه بعد اینا رو بگیره دستش از این مغازه به اون مغازه، از این پخشی به پخشی دیگه، دنبال فروش کتاباش باشه یا مثلا بره یه غرفه چند متری در یه نمایشگاه استانی اجاره کنه و هزینه سفر و اقامت و خورد و خوراک رو به خودش تحمیل کنه بعد معلوم نیست اون غرفه کجای نمایشگاه و در کدوم راهرو باشه ، آیا کسی از جلوی اون غرفه رد بشه یا نه ؟ اون کتاب رو ببینه یانه ؟!!؟؟ و فرد مورد نظر باید چشم به راه بشینه تا یه نفر بیاد کتابش رو ببینه و شاید ازش بخره یا نخره!
در این شیوه نهایت هم کتاب به دست مخاطب نخواهد رسید!!!

پیشنهاد متخصصان:   چاپ کتاب رمان -📜 چگونه رمان های خودمان را چاپ کنیم؟

خدمات نشر الکتریکی در داخل کشور

در واقع باید کتاب شما مستقیم به دست مخاطبتون برسه نه اینکه تبدیل بشه به یه کتاب که تو قفسه ها خاک میخوره و ناشر یا مولف در به در فروش اون باشه همون طور که در بالا عرض کردم در حال حاضر شیوه های تبلیغات و فروش تغییر داشته است.

با به وجود اومدن شبکه های اجتماعی، کلونی ها و اجتماعات مجازی شکل گرفته که مثلا به صورت تخصصی مباحث ادبی رو دنبال میکنن و اعضای اون بالغ بر چند ده هزار نفر و بعضا چند صد هزار نفر هستند که به صورت کاملا تخصصی مباحث رو دنبال می کنند

اعضای اون کانال ها/ پیج ها و یا سایت ها مخاطبین بالقوه شما هستن و برای خدمات نشر الکترونیکی بهترین بستر ها می باشند. در این موارد خدمات نشر الکترونیکی در داخل کشور بیشتر جواب می دهد که شما با یک بار تبلیغ در هر کدوم از این صفحات میتونین تعداد زیادی از کتاب ها تون رو به فروش برسونین.

خدمات نشر الکترونیکی انتشارات متخصصان

علاوه بر اون پس از چاپ کتاب و دریافت مجوز اعلام وصول در پیج های مختلف اینستاگرامی انتشارات کتاب رو تبلیغ میکنیم و این خود یکی از امور خخدمات نشر الکترونیکی محسوب می شود. لینک های مرتبط در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام:

Www.instagram.com/nashr_ir
Www.instagram.com/shabak.ir
Www.instagram.com/bazarnashr
Www.instagram.com/nashrketab
Www.instagram.com/Mr.nasher
Www.instagram.com/nashr.iran
Www.instagram.com/motekhasesan_pub

و…

در فروشگاه های و سایت های تراز اول کشور که طرف قرارداد انتشارات است کتاب رو تبلیغ میکنیم مثل :

Digikala.com
Adinebook.com
Asreketab.com
Ketab.ir
ketabchi.org

انتشارات متخصصان چاپ کتاب را به صورت هندبوک قابلیت فروش را برای کتاب در نظر گرفته است.

پیشنهاد متخصصان:   چاپ کتاب مذهبی - چاپ ادعیه اموات

نسخه ی E-publishing در اپلیکیشن های معتبر قرارداد انتشارات را به صورت فایل منتشر کرده و در دسترس عموم قرار می دهد. از جمله اپلیکیشن های معتبر: طاقچه، پاتوق کتاب، خوانا، کتابراه، کتابچین، فراکتاب، آتی استور، پرشین ریدرز و…

علاوه بر این ها فروشگاه اینترنتی سایت انتشارات کتاب متخصصان مرجع اصلی توزیع کتاب محسوب می شود.