چاپ کتاب در آمازون

چاپ کتاب در آمازون زمان مطالعه: 5 دقیقه

چاپ کتاب در آمازون موضوع این مقاله از سایت انتشارات متخصصان میباشد، چاپ کتاب در آمازون که بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیاست هم به صورت ایبوک یا همان کتاب pdf و هم به صورت کتاب چاپی و کالای فیزیکی امکان پذیر است و به عبارتی یکی از بهترین راه های بازاریابی و فروش کتاب پس از چاپ استفاده از بستر های فروشگاهی بزرگی همچون آمازون میباشد، در ادامه شما را با روند کامل نوشتن و انتشار کتاب برای فروش در آمازون آشنا میکنیم.

چگونه در آمازون کتاب منتشر کنیم؟

چاپ و انتشار کتاب در انتشارات داخل کشور و خارج کشور برای فارسی زبانان امکان پذیر است و نویسندگان در این دوره میتوانند کتاب های خود را به صورت ترجمه شده و یا به زبان اصل در سایت های فروشگاهای کتاب بزرگ دنیا مثل آمازون، لولو و گوگل بوک برای فروش ثبت کنند، در این راه کمک گرفتن از انتشارات داخل کشور که تجربه چاپ کتاب را داشته و میتوانند به بهترین روش نویسندگان را به درآمد برسانند، بسیار مفید خواهد بود و نشر متخصصان به عنوان بهترین ناشر چاپ کتاب در سال 98 یکی از انتشاراتی است که در این راه به شما کمک خواهد کرد.

فرم تماس و اطلاعات

اقدامات لازم جهت چاپ و فروش کتاب در آمازون

 • شابک بین المللی اختصاصی و بارکد برای هر کتاب به دو شکل ناشر مولف و شابک انتشارات بین المللی آمریکایی
 • یک شماره بین المللی با پیش شماره ۱+ برای هر کتاب با دسترسی مولف
 • یک صفحه در تمام شبکه های اجتماعی با ارایه قالب و بسته تبلیغاتی برای کتاب های خود و فروش بین المللی آن در آمازون
 • استفاده از خدمات حقوق مالکیت معنوی نویسنده یعنی حمایت از نویسنده برای حفظ تمامی حقوق نشر
 • تبلیغ در یوتیوب به وسیله اینفلوئنسر های معروف بین المللی برای معرفی کتاب
 • ثبت کتاب در کتابخانه کنگره آمریکا به نام اختصاصی مولف
 • ارایه گواهی بین المللی انتشار کتاب

ثبت کتاب در آمازون

ابتدا باید مشخص کنید که هدف شما از فروش کتاب در آمازون، فروش کتاب ایبوک است با فروش فیزیکی کالا که باتوجه به وجود تحریم های موجود در کشور شاید فکر کنید امکان فروش فیزیکی نیست، اما با کمک گرفتن از واسطه هایی میتوانید فروش فیزیکی و چاپ کتاب در آمازون را نیز انجام دهید، بعد از نهایی کردن تصمیم خود، نیاز است تا یک حساب کاربری در سایت آمازون برای خود ایجاد کنید تا از این طریق خرید و فروش کتاب خود را در بستر این سایت بتوانید به راحتی مدیریت کنید، در حساب کاربری سایت آمارون می توانید قیمت کتاب را تغییر دهید و درآمد خود را از فروش کتاب به حساب بانکی خود منتقل کنید.

چاپ و فروش کتاب به هر زبان در آمازون

لازم است همواره این نکته را به خاطر داشته باشید که فروشگاه آمازون با اینکه در کشور امریکا بنا شده اما در واقع یک فروشگاه بین المللی بوده و کلیه سفارشات را به سراسر دنیا میکند، بنابراین شما با هرزبانی که به آن مسلط هستید میتوانید کتاب بنویسید و انرا در آمازون برای فروش آماده کنید، در این راه بدون شک نوشتن کتاب به زبان انگلیسی مزایای بهتری داشته و مخاطب آن برای خرید نیاز بیشتر است، زیرا زبان انگلیسی زبان رایج در دنیای امروز میباشد، از این رو نشر متخصصان در کنار شماست تا کتاب های نوشته شده و فارسی خود را با بهترین مترجمین به انگلیسی ترجمه کرده و سپس اقدام به فروش آن در آمازون کنید.

چاپ و فروش کتاب به هر زبان در آمازون

نکته: برای دریافت ریالی فروش کتاب در آمازون و دیگر سایت های فروش کتاب می توانید با عقد قرارداد با موسسات و صرافی ها معادل ریالی درآمد خود را در ایران دریافت نمایید، دقت داشته باشید که تاییدیه پرداخت درآمد دلاری از حساب کاربری شما خواهد بود، شما می توانید حساب بانکی بین المللی معرفی کرده و پول را به آن حساب انتقال دهید

خدمات انتشار کتاب در آمازون توسط واسطه

 • ارایه خدمات قیمت گذاری. قیمت کتاب از سوی نویسنده اعلام می گردد
 • ارایه خدمات آماده سازی، چاپ و نشر، توزیع و معرفی کتاب در کمتر از یک ماه
 • ایجاد شرایطی برای رقابت پذیری قیمت کتاب بدلیل پایین بودن هزینه چاپ و نشر
 • ارایه خدمات کامل طراحی جلد، پذیرش کتاب طراحی شده و خدمات مربوط به طراحی و تدوین
 • امکان توقف چاپ کتاب در هر زمان
 • امکان چاپ کتاب از سوی نویسنده با انتشارات مختلف با شابک خود
 • امکان رصد کردن فروش کتاب به صورت مستقیم از سوی نویسنده بوسیله حساب کاربری در سایت های مختلف توزیع
 • امکان تغییر محتوا و طراحی همه بخش های کتاب در صورت نیاز
 • امکان تغییر قیمت کتاب در هر زمان در صورت تقاضای نویسنده
 • امکان بررسی نسخه نهایی کتاب تا پیش از چاپ نهایی برای نویسنده
 • امکان ارایه نسخه الکترونیکی کتاب در آمازون (برای کتاب های انگلیسی)
 • ارایه خدمات ثبت کتاب در کتابخانه کنگره آمریکا و دریافت LCCN
 • امکان ثبت و دریافت کپی رایت از موسسه کپی رایت آمریکا

چگونه eBook نوشته و در آمازون بفروشیم؟

نوشتن یک ایبوک می تواند تجربه ای هیجان انگیز و در عین حال در صورت جذاب بودن نوشته بسیار درآمد زا باشد، برای بسیاری از نویسندگان با انگیزه و تازه کار کشور ما نوشتن کتاب قسمت سخت ماجرا نیست، بلکه هزینه اولیه چاپ و همچنین فروش کتاب به صورت فیزیکی و الکترونیکی مسئله است، از این رو همواره افراد زیادی از ما میپرسند که انتشار کتاب در آمازون به چه صورت است؟ و ما به این افراد ضمن ارائه خدمات مشاوره ای کمک میکنیم با بهترین موسسات واسط لینک شده تا بتوانند به راحتی کتاب ebook خود را در آمازون آپلود کرده و به فروش برسانند.

چگونه eBook نوشته و در آمازون بفروشیم؟

آمازون بهترین محل برای فروش کتاب آنلاین است زیرا صدها میلیون کاربر در سرتاسر دنیا دارد، رساندن کتاب به پلتفرم آمازون راه را برای فروشی فراتر از چیزی که در وبسایت خود می توانید تصور آن را هم بکنید باز می کند، به این دلیل ثبت کتاب شما در آمازون بسیار اهمیت دارد، آمازون فقط فرمت کیندل ایبوک ها را قبول می کند، که همین باعث می شود بسیاری از بلاگرها از ترس دشوار بودن پروسه، از اینکار صرف نظر کنند. البته واقعیت اینطور نیست و این نباید مانع کار شما شود چون آمازون به صورت خودکار زمانی که شما کتاب را آپلود می کنید، آن را به فرمت کیندل تبدیل می کند.

مشاوره جهت فروش و چاپ کتاب در آمازون

نشر متخصصان به عنوان پرکارترین و بهترین ناشر چند سال اخیر در کنار شماست تا بتوانید بازاریابی فروش کتاب خود را به بهترین شکل ممکن که برای شما بیشترین درآمد و بازدهی دارد را انجام دهید، از این رو هر زمان که برای فروش و چاپ کتاب در آمازون نیاز به مشاوره گرفتن داشتید، میتوانید با تماس گرفته و از تجربه ناشرین ما در چاپ کتاب و یا خدمات طراحی جلد و صفحه آرایی استفاده کنید.

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصان

82

عملی اگر کاشتید، عادتی درو خواهید کرد. عادتی اگر کاشتید، اخلاقی درو خواهید کرد. اخلاقی اگر کاشتید، سرنوشتی درو خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان