چاپ کتاب رمان| چگونه رمان های خود را چاپ کنیم؟

چاپ کتاب رمان

اگر شما صاحب‌ ذوق و سلیقه ای هستید که فکر می‌کنید در آینده نه چندان دور می‌توانید با آن درآمد کسب و کنید و یا اینکه با چاپ کتاب، به آرزوی نوشتن دست پیدا کنید، بدون شک این مقاله به کار شما می‌آید. چاپ کتاب رمان هدف خیلی از نویسندگانیست که آرزوی مشهور شدن و معروف شدن به عنوان یک نویسنده خلاق و خوب را دارند. در نوشته‌های قبل به چاپ انواع کتاب از جمله چاپ کتاب کودک پرداختیم؛ در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت که برای چاپ کتاب رمان باید چه کارهایی انجام دهید تا موفق بشوید.

رمان‌ها یکی از جذاب‌ترین نوع نویسندگی محسوب می‌شود.

شرایط چاپ رمان موفقیت آمیز

غالب افرادی که برای بار اول رمان می‌نویسند، تصور می‌کنند که رمان نوشته شده بسیار جذاب است و خواننده آن را تا آخر می‌خواند و به همین دلیل دست به ریسک مالی بالایی میزند که نتیجه نهایی آن از بین رفتن سرمایه و سرخوردگی نویسنده و کوهی از کتاب چاپ شده در گوشه خانه است.

 

چاپ کتاب رمان

 

برای اینکه کتاب شما فروش خوبی داشته باشد، بهتر است در کنار قلم خوب، روان و داستانی زیبا، بین خوانندگان شهرت داشته باشد. متاسفانه در ایران ۸۰ میلیونی، تیراژ کتابها در حالت بسیار خوب و عالی ۱۰۰۰ جلد می باشد و به عبارتی دیگر مردم زمانی برای کتابی هزینه می پردازند که مطمئن شوند این کتاب باب میل آنهاست و پس از آن اقدام به خرید می کنند.

 

انتشار کتاب رمان به وسیله انتشارات مرتبط

شما می‌توانید برای چاپ کتاب رمان خود سراغ هر انتشاراتی بروید. اما بهتر ست برای این کار انتشاراتی را انتخاب کنید در حوزه و موضوع کتاب شما سرآمد باشد، هر چند که همه انتشاراتی‌ها به شما درخواست همکاری می‌دهند ولی بهتر است که شما سراغ انتشاراتی بروید که در حیطه کاری شما باشد.

چاپ کتاب رمان

 

برای مثال اگر شما نویسنده یک رمان باشید بهتر است سراغ انتشاراتی بروید که در حوزه چاپ رمان و کتاب داستان فعالیت می‌کند تا اینکه سراغ انتشاراتی بروید که کتاب های تاریخی چاپ می‌کند. انتشاراتی که در شاخه کتابهای درسی در حال فعالیت است می‌تواند کتاب رمان شما را چاپ و انتشار دهد، اما به علت آن که حوزه فعالیت این انتشاراتی در حوزه دیگری است، در توزیع کتاب شما قطعا موفق نخواهد شد.

 

راه های پیدا کردن انتشارات مناسب برای چاپ رمان

یکی از راه های پیدا کردن انتشارات مناسب شما چک کردن شناسنامه کتاب های چاپ شده است. شما می‌توانید در صفحه شناسنامه کتابهای چاپ شده در بازار، نام انتشارات و شماره تماس آن را به دست آورید و از این طریق با انتشاراتی هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند ارتباط برقرار کنید.

 

یکی دیگر از روش های دیگر، جستجوی اینترنتی است. در این روش شما می‌توانید آثار منتشر شده توسط انتشاراتی های مختلف را دیده و بر اساس توان هر انتشارات و حوزه فعالیت آن، وارد گفتگو شوید. روش دیگر و آخر کمک گرفتن از مشاورین ما است. شما می‌توانید با ما تماس برقرار کنید و از ما در خصوص چاپ کتاب رمان خود مشورت بگیرید.

 

چگونه با انتشارات چاپ رمان همکاری کنیم؟

برای چاپ کتاب رمان، بعد از اینکه انتشاراتی مخصوص خود را پیدا کردید، باید وارد تعامل و همکاری شوید. در اولین گام شما باید با انتشارات، قرارداد منعقد کنید. دقت داشته باشید که انتشارات به چند حالت ممکن است با نویسنده توافق کرده و قرارداد با ناشر را امضا کند.

هزینه چاپ کتاب رمان

یکی از حالت های توافقی این است که هزینه تمام مراحل چاپ کتاب رمان، مراحل صدور مجوز و غیره را نویسنده بر عهده می گیرد و ناشر تمام این مراحل را انجام داده و کتابهای چاپ شده را تحویل نویسنده می دهد.

گاها ممکن است که انتشاراتی در توزیع کتاب به نویسنده کمک بکند ولی ممکن هم است که انتشاراتی  موضوع توزیع ورود پیدا نکند. یکی دیگر از راه های دیگر همکاری نویسنده با انتشاراتی این است که هزینه چاپ کتاب و تمام مراحل صدور مجوز و توزیع کتاب را خود بر عهده میگیرد و نویسنده هیچ هزینه ای بابت چاپ کتاب نمی پردازد.

 

چگونه با انتشارات چاپ رمان همکاری بکنیم؟

 

چاپ کتاب رمان به چه روشی امکان پذیر است ؟ 

بهترین راه برای چاپ کتاب با هر موضوعی ، اعم از رمان ، سپردن کار به دست متخصصین نشر میباشد.

نشر متخصصان کتاب رمان را هم چاپ میکند ؟ 

بله ، انتشارات ما چاپ کتاب به صورت گسترده و در تمام زمینه ها انجام میدهد.

شماره تماس مشاوره جهت چاپ و نشر کدام چند است ؟ 

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان نشر متخصصان میتوانید با شماره 09129679180 تماس بگیرید.

تماس با ما

 

مراحل چاپ کتاب رمان چیست؟

بعد از اینکه انتشاراتی کتاب را از شما تحویل می‌گیرد، شروع به حروف چینی کتاب می‌کند. اصطلاح حروف چینی همان تایپ کتاب است که بر اساس اصول علمی انجام می‌پذیرد. همزمان با حروف چینی کتاب، ناشر اقدام به دریافت شابک و فیپا برای کتاب کرده و سپس کتاب را به وزارت ارشاد برده و درخواست مجوز نشر می‌گیرد.

 

بعد از دریافت مجوز انتشار کتاب، کتاب به چاپخانه سپرده شده و چاپ آن صورت می‌پذیرد. بعد از چاپ کتاب، ناشر چند جلد از کتاب انتشار یافته را به وزارت ارشاد و خانه کتاب سپرده و اعلام وصول دریافت می‌کند؛ و در آخر کتاب آماده واگذاری به نویسنده است.

برخی رمان های چاپ شده در نشر متخصصان

موکاپ کتاب توکا پرنده ی کوچک

رمان توکا پرنده کوچک از سرکار خانم پونه سعیدی

 

موکاپ کتاب حس خوبیه

رمان حس خوبیه از سرکار خانم محیا نظری

 

موکاپ کتاب از سوز دل تا سوز عشق

از سوز دل تا سوز عشق از سرکار خانم آرزو حاجی دون

چاپ کتاب رمان با نشر متخصصان 

از نظر روانشناسی تیپ خاصی از افرادبه نوشتن کتاب و نویسندگی در زمینه های مختلف از جمله داستان نویسی و رمان علاقه دارند ،  اما با تصور اینکه چاپ کتاب رمان و نگارش کتاب نیاز به تخصص و امکانات خاص دارد آنها را از انجام این کار و دنبال کردن علاقه شان دور میکند.

در صورتیکه هر فردی که حرفی برای گفتن داشته باشد و یا اطلاعات مفیدی در زمینه های مختلف داشته باشد و علاقمند به اشتراک گذاری و انتشار آن است، میتواند با اندکی تمرین و رعایت یکسری نکات اقدام به نگارش و چاپ کتاب رمان خود کند.

نکته: هیچ فردی از ابتدا یک نویسنده بزرگ به دنیا نمیاید و دلیل موفقیت نویسندگان بزرگ نیز شکست های پی در پی و درس گرفتن از شکستها و از دست ندادن امید است. در واقع تفکر و شجاعت میتواند مهمترین ویژگی های یک نویسنده موفق مخصوصا در زمین داستان نویسی و رمان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل چاپ کتاب رمان، ثبت سفارش چاپ کتاب با تیراژ کم و یا دریافت مشاوره رایگان در خصوص چاپ کتاب رمان، همین حالا با کارشناسان انتشارات متخصصان تماس بگیرید.

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصانفرم تماس و اطلاعات

دیدگاه کاربران
 • لیلا 6 اسفند 1398 / 1:54 ب.ظ

  من هنوز به مرحله چاپ کتاب رمان نرسیدم ، ولی قصد دارم بنویسم ، میشه کمکم کنید ؟

  • زهرا شهابی زاده 6 اسفند 1398 / 1:55 ب.ظ

   بله دوست عزیزم میتونید از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید.

  • سمیه 28 دی 1399 / 9:47 ب.ظ

   سلام خسته نباشید من می‌خواستم رمانی از زندگی فردی افغانی بنویسم حقیقتش اهل افغانستان هستم می‌خواستم بدونم چاپ می‌شه؟استعداد خوبی تو نوشتن دارم.
   و این‌که اگه به زبان افغانی بنویسم چاپ می‌شه؟

   • Khazraee 19 مرداد 1400 / 3:37 ب.ظ

    بله می تونید چاپ کنید

 • فریبا 5 خرداد 1399 / 2:34 ق.ظ

  سلام، من داستان زندگی یک خانوم که الان مسن هستن و فراز و فرود های زیادی داشتن رو برای نوشتن رمان انتخاب کردم؛ به نظر شما‌ سوم شخص بنویسم یا اول شخص؟؟؟ و به نظر شما، هنوز هم مثل دهه ۸۰ از این رمانا استقبال میشه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • زهرا شهابی زاده 7 خرداد 1399 / 2:42 ب.ظ

   سلام فرییا عزیز، همه داستان ها با هر موضوعی میتونند مخاطب خاص خودشون رو داشته باشن، مهم این هست که نوشته و کلمات شما با ذهن و قلبتون آمیخته شده باشه، باز هم برای مشاوره و توضیحات بیشتر از طریق شماره های درج شده در سایت باهامون تماس بگیرید.

 • اشکان 18 خرداد 1399 / 4:32 ب.ظ

  آیا برای تائید چاپ کتاب، باید تمام کتاب را بخوانید یا چند فصل از آن کافی است؟ دغدغه من بحث امنیت اطلاعات است.
  من رمانی نوشته ام که مایلم آن را چاپ کنم.

  • زهرا شهابی زاده 19 خرداد 1399 / 10:47 ق.ظ

   دوست عزیز سلام، پیش نویس اولیه کافی هست.

  • بهار 15 مهر 1400 / 8:09 ب.ظ

   سلام من به شدت علاقمندم به نوشتن و ثبت وقایع و بنده در این زمینه فعالیت هایی داشتم اما هنوز به مرحله نهایی نرسیده کارم و
   اول از همه بنده تشکر و قدر دانی میکنم بابت مطالب مفیدتون و در ثانی لطفا بفرمایید که دنبال چه موضوعاتی باشیم که اقبال عامه واقع بشود .

 • سید حیین 1 تیر 1399 / 2:33 ب.ظ

  سلام من به رمان نوشتم در حدود ۱۰۰ صفحه ای میشه الان میخام اگ بشه چاپش کنم الان باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین ممنون

  • زهرا شهابی زاده 1 تیر 1399 / 4:34 ب.ظ

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر، میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 • الهام 10 تیر 1399 / 2:53 ق.ظ

  با سلام بنده یک رمان نوشتم البته مقداریش مانده ولی الان 80 صفحه شده فکر میکنم یه 30 تا 40 صفحه ی دیگه ازش مانده باشه تا اتمامش میخواستم بدونم باید واسه چاپش چه کنم و اینکه توان مالی ندارم برای چاپش اگه میشه راهنماییم کنید
  به نظر خودم رمان قشنگی از آب در آمده و آموزنده هم هست

  • زهرا شهابی زاده 10 تیر 1399 / 11:04 ق.ظ

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

   • امیرحسین 22 شهریور 1400 / 10:38 ق.ظ

    سلام.خسته نباشید بعد از اینکه کتابی به چاپ میرسد،ناشر همه نسخه از کتاب هارا بما واگذار میکندیا….؟!

    • Khazraee 22 شهریور 1400 / 11:33 ق.ظ

     بله ، اما شما میتوانید برای موارد خاص با ناشر خود صحبت کنید.

  • Typertik 29 مهر 1399 / 2:21 ق.ظ

   سلام وقتتون بخیر من در حال تایپ رمانی با ژانری متفاوت هستم میخوام رمانم چاپ بشه اما نمیدونم آیا جذابیت کافی داره؟ توان مالی زیادی هم برای این کار ندارم و نیازمند اسپانسر هستم اگر ممکنه بفرمایید من چطور میتونم جواب سوالاتم رو بگیرم فعالیت کنم

   • Khazraee 29 مهر 1399 / 12:24 ب.ظ

    سلام و عرض ادب برای دریافت اطلاعات در این رابطه، می توانید به صورت تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان نشر بهرمند شوید.

 • عرفانه 21 تیر 1399 / 10:32 ق.ظ

  سلام ببخشید ما فرم سبت نام را پر کردم اماهنوز خبری بهم نرسیده چی کار کنم

  • زهرا شهابی زاده 23 تیر 1399 / 11:43 ق.ظ

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   تماس بگیرید.

 • Sh 26 تیر 1399 / 4:11 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من یه رمان عاشقانه شروع کردم بنویسم،بنظر شما میتونم اونو تا مرحله چاپ برسونم بخاطر سن کمم که دهه هشتادی هستم ،
  یه مقدار استرس دارم .
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • شیما 19 مهر 1399 / 11:39 ق.ظ

   عزیزم سلام .میخوام بهت بگم نوشتن و چاپ رمان از ۷ سال به بالا میشه من خودم یک رمان به اسم زندگی شیرین نوشتم و الان داره چاپ میشه اصلا نگران سنت نباش.

 • Sara 7 مرداد 1399 / 6:32 ب.ظ

  من اهل نوشتن طولانی نیستم و معمولا متن های کوتاه مینویسم دوس دارم متن هام خونده بشه و استعدادم هدر نره
  نمیدونم باید بزارم متن هام خاک بخورن و بندازم بره
  یا از چه راهی اقدام کنم برای خونده شدنشون
  لطفا پیشنهادی دارین کمک کنید بهم🙌🏿💓

  • زهرا شهابی زاده 2 شهریور 1399 / 11:52 ق.ظ

   دست نوشته هاتون را سرجمع کنید و ایمیل کنید برامون تا بررسی بشند.

 • Nafise 18 مرداد 1399 / 2:19 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه و از ۸ سالگی می نویسم…از داستانای کوتاه شروع کردم و داستان و رمانای زیادی نوشتم ولی هیچکدوم رو جایی نشون ندادم
  به تازگی نوشتن رمانی رو شروع کردم و خیلی دوست دارم چاپ بشه ولی متاسفانه از پس هزینه هاش بر نمیام. میخواستم ببینم راهی واسه چاپ رمانم هست یانه؟

  • زهرا شهابی زاده 2 شهریور 1399 / 11:52 ق.ظ

   بله دوست عزیز نشر متخصصان از نویسندگان تازه کار به شدت حمایت میکنه، میتونید تماس بگیرید باهامون

 • Yalda 6 شهریور 1399 / 1:44 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من بشدت عاشق نوشتن کتاب هستم ، من تو برنامه wattpad هم کتاب می نویسم به زبان های انگلیسی و فارسی ! معلمان من همیشه تایید میکردند نوشتن های منو نمیدونم شاید مورد تایید همکاران گرامی نباشه ولی یکی از بزرگ ترین آرزوهام اینه که ایده هایی که در ذهن دارم رو بنویسم و در نوجوانی یک کتاب رو به چاپ برسونم ممنون میشم راهنمایی کنید .

  • زهرا شهابی زاده 6 شهریور 1399 / 8:55 ق.ظ

   سلام دوست عزیزم
   خیلی هم عالی
   حتما حتما با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکارانمون بهتون مشاوره رایگان در خصوص نوشتن رمان و چاپ کتاب ارائه کنند.

 • فاطمه 9 شهریور 1399 / 6:48 ب.ظ

  سلام
  من کتاب های زیادی میخونم وفکرمیکنم که بتونم یه رمان باقلم متوسط بنویسم فقط اینکه سنم کمه ودهه هشتادی هستم و میخواستم برای نوشتن رمانم از کسی کمک بگیرم
  مشاورتون میتونه بهم کمک کنه ؟؟

 • فاطمه 9 شهریور 1399 / 7:19 ب.ظ

  سلام من کتاب های زیادی میخونم وفکر میکنم که بتونم یه رمان باقلم متوسط بنویسم وسنم کمه ودهه هشتادی هستم وکسی میخوام که برای بهتر نوشتن کمکم کنه
  مشاورتون میتونه راهنماییم کنه؟؟

  • زهرا شهابی زاده 10 شهریور 1399 / 10:15 ق.ظ

   سلام دوست عزیز
   بله حتما
   از خدمات مشاوره رایگان نشر متخصصان میتونید استفاده کنید.

 • پارسا 24 شهریور 1399 / 0:23 ق.ظ

  سلام
  من میشه گفت حدود یک سالی هست می نویسم..و به ژانر جنایی علاقه بسیار زیادی دارم.بالای پنج تا داستان تدشتم که میشه گفت داستان کوتاه.به نظر شما ژانر جنایی در ایران موفقیت کسب می کنه؟

  • زهرا شهابی زاده 24 شهریور 1399 / 9:34 ق.ظ

   سلام دوست عزیز
   بدون شک در نوشتن رمان هر ژانری مخاطب خاص خودش رو خواهد داشت و مهم نشون دادنِ هنر نویسندگی شما و درگیر کاربر با داستان رمان هست.

 • میتر ا 24 شهریور 1399 / 4:55 ب.ظ

  سلام ببخشید من خیلی دست به نوشتنم خوبه واینکه الان درحال نوشتن رمان عاشقانه زندگی خودم هستم که خیلی پر فرازو نشیبه برای چاپ این رمان از نظرمالی نمیتونم ازپس هزینه هاش بر بیام میخواستم بپرسم راهی هست که بتونم رمانم رو به چاب برسونم؟

  • زهرا شهابی زاده 24 شهریور 1399 / 7:00 ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   نشر متخصصان شرایط ویژه ای رو برای نویسندگان تاره کار داره، پیشنهاد میکنم تماس بگیرید با مشاورین ما

   • محمد علی 25 اسفند 1399 / 0:20 ق.ظ

    سلام و وقتتون بخیر
    عضر میخوام، بنده یک رمان در سبک ماجراجویانه و فانتزی نوشتم ولی کامل نشده، اگر تکمیلش کردم، خوشحال می شم چاپش کنید، چون هزینه اش رو ندارم، اگه میشه لطفا کمکم کنید.

    • مریم بینش 29 فروردین 1400 / 3:03 ب.ظ

     لطفا برای دریافت مشاوره چاپ کتاب با ما تماس بگرید

     • پانته آ سراج 30 مهر 1400 / 7:20 ب.ظ

      سلام من یک دهه هشتادی هستم ولی از بچگیم داستان مینوشتم الان هم درحال نوشتن سومین رمانم هستم اما نگرانم موضوعش قابل انتشار نباشه و مشکل داشته باشه می خواستم اطالاعاتی در این باره به من بدید ممنون

     • Khazraee 1 آبان 1400 / 9:07 ق.ظ

      سلام پانته آ وقتت بخیر
      از طریق شماره تماس های روی سایت با مشاورین مجموعه تماس بگیر، به طور کامل راهنماییت میکنن و اگه لازم بود داستان ها رو بررسی میکنن واست

 • نجمه سلیمانی 8 مهر 1399 / 3:08 ب.ظ

  سلام، من اولین رمانم رو نوشتم، منتهی دنبال یه ناشر خوب و معتبر میگردم که کارش چاپ رمان هم باشه، سه تا سوال دارم:
  یک اینکه آیا شما میتونین کارم رو ویراستاری کنین منتهی بدون هزینه؟
  دوم اینکه به نظر شما برای اولین مرتبه چند جلد کتاب چاپ کنم بهتره؟
  و سوم، پخش کتاب با برای فروش با من هست یا با ناشر؟
  ممنونم از سایت مفید شما.

  • زهرا شهابی زاده 8 مهر 1399 / 9:32 ب.ظ

   سلام دوست عزیز
   ویرستاری از جمله خدماتی هست که نشر متخصصان انجام میشه
   چاپ در تیراژ کم یا زیاد بر اساس نظر خودتون انجام میشه
   نشر متخصصان به فروش کتاب کمک خواهد کرده وایده های بازاریابی نوین رو برای فروش کتابتون پیاده سازی و اجرا میکند.

   ممنون از نظر خوبتون.

 • مهسا بهرمن 20 مهر 1399 / 12:45 ب.ظ

  من دو تا کتاب نوشتم یکی در مورد شهدا و یکی عاشقانه به نظر خودم خیلی قشنگ شده از پس هزینه هم بر نمی آم و خیلی دوست دادم چاپ بشه ممنون میشم کمکم کنین

  • زهرا شهابی زاده 27 مهر 1399 / 9:38 ق.ظ

   سلام و درود
   با مشاورین نشر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند کامل.

 • سیدمحمود 8 آبان 1399 / 0:50 ق.ظ

  سلام. من یه داستان حدود ۳۹ صفحه ای نوشتم که میخوام اون چاپ کنم ولی نه هزینش دارم و نه راهش میدونم لطفا راهنمایی بفرمایید. ۰۹۱۷۹۵۲۳۵۰۰

 • Shiva 17 آبان 1399 / 7:14 ب.ظ

  سلام خسته نباشید
  من نوشتن یک رمان که برگرفته از اتفاقات و روایت واقعیه زندگیه خودم هست رو شروع کردم و میخوام ک این رمان چاپ بشه
  چه مراحلی رو باید طی کنم تا در این عرصه بتونم موفق بشم

  • مریم بینش 21 آبان 1399 / 8:32 ق.ظ

   سلام دوست عزیز.
   خیلی خیلی خوشحالیم که پا در دنیای شگفت انگیز داستان و روایت گذاشتی.
   برای دریافت اطلاعات دقیق بهتره با ما تماس بگیری: 09129679180

  • مریم بینش 21 آبان 1399 / 8:38 ق.ظ

   سلام دوست عزیز.
   ورودتون رو به دنیای نویسنده ها تبریک میگیــــــــــــــــم. ما تو یه پست جامع در مورد مراحل چاپ کتاب صحبت کریم. لطفا اون رو مطالعه کنید و در صورتی که هر سوال یا ابهامی بود با ما تماس بگیرید: 09129679180

  • Khazraee 27 آبان 1399 / 10:12 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   می تونید بین ساعت 10 صبح تا 9 شب با کارشناسان نشر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان جهت چاپ کتاب بهرمند شوید

   09129679180

 • حسین 23 آبان 1399 / 11:11 ب.ظ

  با سلام و وقت بخیر
  چند هفته پیش چند صفحه از رمانم را برای یکی از همکارانتون از طریق تلگرام ارسال کردم و با توجه به پاسخ ایشون فکر میکنم نظر مساعد داشتن اما زمانی که پرسیدم میتوانم فایل داستانم را برای انتشارات متخصصان ارسال کنم؟ متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم. احتمالا ایشون سرشون شلوغ بوده است. لطفا مرا راهنمایی کنید.

  • Khazraee 27 آبان 1399 / 10:32 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   پوزش ما را بابت تاخیر در پاسخگویی بپذیرید، حقیقتا تعداد درخواست ها بسیار زیاد است و تیم پاسخگویی انتشارات با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا به صورت دورکاری مشغول به انجام وظیفه اند.

   لطفا مجدد از همان کانال قبلی با آن کارشناس محترم تماس گرفته و پیگیری فرمایید. در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

 • رضا 10 آذر 1399 / 12:45 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید

  تو تل یا واتساپ هم با همین شماره مشاوره میدین ؟

 • شیلا 20 دی 1399 / 2:15 ق.ظ

  سلام وقت شما بخیر‌
  من ۱۸ سالمه و دو ساله دارم روی رمانم کار میکنم و بنظرم حیف هست به چاپ‌نرسد مخاطبان زیادی دارد و همچنین بین معتبرترین سایت ها قرار گرفته. خیلی دوست دارم چاپ بشه ولی از پس هزینه هاش برنمیام ۴۰۰ صفحه هست میتونین کمکم کنین؟

  • مهدی قهاری 20 دی 1399 / 11:14 ب.ظ

   سلام وقت بخیر

   بله نشر متخصصان این امکان رو به شما میده

 • جراح 24 دی 1399 / 3:00 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر. من دوتا رمان نوشتم و روی کتاب سوم هم دارم کار میکنم. اما دلم میخواد یک فرد متخصص اونا رو بخونه و به من بگه که اصلا جذابیتی داره یانه! در واقع من استعداد دارم یا نه… دوست دارم اول در این مورد راهنمایبم کنید..کتاب ها تایپ شده با نرم افزار word روی گوشیم هست. ممنون میشم،کمکم کنید.

  • مهدی قهاری 25 دی 1399 / 11:43 ق.ظ

   سلام وقت بخیر
   تعدادی از صفحات کتابتون رو برای شماره های داخل سایت واتساپ کنید تا راهنمایی لازم رو براتون انجام بدن

   • Zahra 4 شهریور 1400 / 3:05 ب.ظ

    سلام و عرض ادب.وقتتون بخیر. من یک رمان در حال تایپ دارم که، مشتاقم آن را به مرحله ی چاپ برسانم! دهه هشتادی هستم. رمانم الان 800 صفحه است بنظر خودم تا 1500 صفحه هم می‌رسد.امکان چاپش هست؟!فکر میکنم به ویراستار نیاز دارد. شما خودتون اینکار را انجام میدهید؟
    ممنون میشوم راهنمایی ام کنید.

    • Sajad Ghabel 6 شهریور 1400 / 10:43 ق.ظ

     سلام، تمامی موارد مربوط به چاپ کتابتون از جمله ویراستاری و صفحه آرایی و طراحی جلد رو واستون انجام میدیم
     از طریق مشاورین آنلاین و یا شماره تماس های روی سایت از مشاورینمون اطلاع کامل را میتونید دریافت کنید

 • طهورا 9 بهمن 1399 / 8:25 ب.ظ

  سلام خدمت شما.
  من یک داستان کوتاه نوشتم و مایل به چاپش هستم.
  ولی من میخوام که ناشر کتاب رو در بازار کتاب پخش کنه،باید چیکار کنم؟
  (این اولین تجربه چاپ من هست ، ممنون میشم کمک کنید)
  و در ضمن میشه بگید که آیا در خارج هم مراحل انتشار کتاب اینجوریه یا نه؟
  ممنون 😍

  • مهرداد حقّی 10 بهمن 1399 / 10:48 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   شما مخاطب گرامی می‌توانید تمامی سؤالات خود را از طریق تماس تلفنی با بخش مشاوره رایگان مطرح کنید.

 • ستایش 17 اسفند 1399 / 9:06 ب.ظ

  من میخوام رمان مو به مرحله ی نشر و چاپ برسونم ولی نمیدونم رمانی که نوشتن به اندازه ای که بشه چاپش کنم خوب هست یا نه و خواهشا کمکم کنین من خیلی به خوندن و نوشتن رمان علاقه دارم

  • مریم بینش 5 فروردین 1400 / 8:33 ق.ظ

   سلام دوست عزیز،
   لطفا از طریق شماره های تماس با مشاوران و همکاران ما در تماس باشید تا شمارو بطور کامل راهنمایی کنن.
   موفق باشید

   • Zahar 4 شهریور 1400 / 3:11 ب.ظ

    سلام و عرض ادب. وقتتون بخیر.من 15 سالمه و یک رمان نوشتم و خیلی مشتاقم تا به مرحله ی چاپ برسانم.
    الان 800 صفحه است و فکر میکنم تا 1500 هم می‌رسد.امکان چاپش هست؟!
    تا الان رمان هایم رو به چاپ نرسوندم و اولین بارم است.
    بنظرم به ویراستار نیاز دارد، شما این کار انجام میدهید؟
    ممنون میشوم راهنمایی ام کنید!

 • میم پناه 23 اسفند 1399 / 4:50 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  اگر رمان به صورت آنلاین منتشر شده و خواننده جذب کرده باشه، امکان داره انتشاراتی هزینه چاپ کتاب رو خودش به عهده بگیره؟

  • مریم بینش 29 فروردین 1400 / 3:04 ب.ظ

   سلام
   این پروسه جزییاتی داره که در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا متخصصان ما راهنمایی تون کنن.

 • صابرین حیدری 6 فروردین 1400 / 4:06 ق.ظ

  سلام با اینکه الان13 سالمه اما یک رمان نوشتم و دارم روی دومشم کار میکنم و میخام چاپ کنم و از هزینه برنمیام و خیلی دوست دارم چاپشون کنم و میخوام همین رشته رو برم و نویسنده شعر نویسی در ضمن دوتا شعرم نوشتم کلا توی نوشتن علاقه زیاده دارم مخصوصا رمان نویسی
  من باید چیکار کنم تا چاپ بشن
  لطفا جوابمو بدید

  • مهدی قهاری 21 فروردین 1400 / 11:18 ق.ظ

   سلام وقت بخیر
   چه جالب لطفا با واحد بازرگانی ما تماس بگیرید 09055468985 آقای شعبانی

 • gashaw 21 فروردین 1400 / 2:39 ب.ظ

  سلام.
  من یه دختر16سالم و علاقه زیادی به رمان. نوشتن دارم. یه رمان نوشتم ژانر درام، اموختی. ولی هنوز به جاپ نرسیده و از پس هزینه اش برر نمیام(اولین بارمه که مبخوام کتاب بت جاپ برسونم)
  خدود 100 ص است
  میشه راهنماییم منید برای چاپ رمانم؟؟
  ممنون🙏🏻😍

  • مریم بینش 29 فروردین 1400 / 3:01 ب.ظ

   سلام دختر خوش ذوق 🙂
   با شماره های سایت تماس بگیر تا راهنماییت کنیم.
   این شروع یک راه بزرگ و جذابه

 • ثنا 15 اردیبهشت 1400 / 0:39 ق.ظ

  سلام من یه رمان نوشتم چجوری چاپش کنم کمک کنید لطفا

  • مهدی قهاری 15 اردیبهشت 1400 / 2:06 ب.ظ

   سلام روز بخیر لطفا با شماره زیر سرکار خانم نبی زاده مدیر بازرگانی مجموعه تماس بفرمایید
   09129679180

 • کیانا اناری 26 اردیبهشت 1400 / 7:59 ب.ظ

  سلام من ی رمان در حال تایپ دارم اما نمیدونم میشه چاپش کنم یا نه و اینکه پول چاپ هم ندارم اگه کمی راهنماییم کنین ممنون میشم

 • k.kiana.maryam 27 اردیبهشت 1400 / 12:11 ب.ظ

  سلام من ی رمان در حال تایپ دارم اما نمیدونم میشه چاپش کنم یا نه و اینکه پول چاپ هم ندارم اگه کمی راهنماییم کنین ممنون میشم

 • بیتا 9 خرداد 1400 / 1:37 ق.ظ

  سلام خسته نباشید بنده یه داستان عاشقانه در سایت نودهشتیا نوشتم و در حال چاپ در نشر حوزه مشق میخواستم بدونم میتونم بعد از چاپ یکی از کتاب هام و یا داستان کاملم رو بفرستم که بخونید و اگر بشه دوست دارم در نشر متخصصان چاپش کنم؟!
  ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 • kiana 10 خرداد 1400 / 6:00 ق.ظ

  سلام
  من میخوام یه رمان بنویسم و به اینکه چاپ شه علاقه خیلی زبادی دارم
  این رمان به زندگی خودم ارتباط داره
  و برای این کار ذوق زیادی دارم
  با اینکه سنم کمه ولی مطمئنم چیز جالبی میشه
  میخوام اسم این رمان رو من یه دخترم بزارم
  و فکر میکنم که از پس هزینه هاش بر نمیام
  و میخوام بدونم چطور باید این کتاب رو چاپ و نشر بدم
  به کمکتون نیاز دارم
  ممنونم🙂🤗💋

  • مهدی قهاری 13 خرداد 1400 / 1:16 ب.ظ

   سلام و عرض ادب میتونید با شماره های مشاوران مجموعه تماس بگیرید.

 • هستی معظمی 13 خرداد 1400 / 11:38 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر . من 17 سالم هست و از 7 سالگی داستان نوشتن رو شروع کردم و حالا سه چهارسالی میشه که رمان مینویسم . و خب رمانم رو توی فضای مجازی گذاشتم و حدودا 1500 تا مخاطب داره و همه تشویقم میکنن که چاپش کنم اما منم مثل بقیه دوستان اونقدری نمیتونم هزینه کنم . شما چه پیشنهادی دارید ؟

  • مریم بینش 18 خرداد 1400 / 10:15 ق.ظ

   سلام
   فرصت و موهبت بزرگ نوشتن رو هرگز از دست ندین.
   برای مشاوره رایگان و راهتمایی با جزییات کامل با شماره های انتشارات متخصان تماس بگیرید.

 • هومن 18 خرداد 1400 / 1:10 ق.ظ

  سلام
  بنده در نوشتن داستان های کوتاه ادبی در ژانر فلسفی، عاشقانه و تخیلی ماهر هستم. تعداد زیادی داستان نوشتم اما نمی دانم که چگونه چاپ کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🙏🙏🙏

  • مریم بینش 18 خرداد 1400 / 10:14 ق.ظ

   سلام
   چه خوب که همچین مهارت ارزشمندی دارین.
   لطفا برای اطلاعات کامل با شماره های سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 • هلن 13 تیر 1400 / 0:01 ق.ظ

  سلام چطوری کتابمو چاپ کنم به سرمایه گذار نیازه؟؟

  • Khazraee 19 مرداد 1400 / 3:24 ب.ظ

   سلام، برای چاپ کتابتون شما نیاز به هزینه هایی دارید.

 • ادا 15 تیر 1400 / 3:23 ق.ظ

  سلام ببخشید من یه رمانی دارم مینویسم در واقع اولین رمانم است میخواستم بپرسم کتاب هایی که مثلا از فحش هایی داخلش استفاده شده اجازه ی چاپ میگیرند؟ اخه خودم کتابی ندیدم ولی رمان هایی که داخل کافه بازار یا داخل اینترنت به صورت پی دی اف دانلود میکنم دیدم که استفاده شده ولی مطمن نیستم که چاپ شده باشن میشه راهنمایی کنید؟ اصلا در چه صورت اجازه ی چاپ نمیدن؟

 • مهرداد 8 مرداد 1400 / 2:31 ب.ظ

  سلام آیا رمان های درام باموضوع عشق بین دوتا بچه که سن کمی دارن و بیشتر هم برای گروه های سنی (د-ه) هست امکان نشر داره؟

  • Sajad Ghabel 13 مرداد 1400 / 3:00 ب.ظ

   سلام، از طریق مشاورین آنلاین و یا شماره تماس های رو سایت از مشاورینمون اطلاع کامل را میتونید دریافت کنید

 • هدیه 10 شهریور 1400 / 0:54 ق.ظ

  سلام یه سوال برای نوشتن رمان حتما باید ایرانی باشه؟مثلا نمیشه خارجیش رو بنویسیم؟مثلا بخاطر شرایط ایران که حتما باید دختران حجاب داشته باشند حتی توی رمان..نمیشه که بخاطر محدودیت شخصیت هاش رو خارجی نوشت؟چون من اکثر رمان های خارجی ک دیدم توسط مترجم ها ترجمه شده یا یه ایرانی مثلا خارج رفته منظورم اینه کلا خارجی باشه امکانش هس؟یا گیر میدن؟

  • Sajad Ghabel 10 شهریور 1400 / 9:17 ق.ظ

   سلام دوست عزیز، برای اطلاعات کامل با شماره تماس های رو سایت، تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان

جشنواره پاییز طلایی چاپ کتاب ! با تخفیف های فوق العاده !! به مدت محدود ...