چاپ کتاب دانشجویی – چاپ کتاب برای دانشگاه

چاپ کتاب برای دانشجویان زمان مطالعه: 4 دقیقه

چاپ کتاب دانشجویی و چاپ کتاب برای دانشگاه موضوع این مقاله از نشر ماست. انتشارات متخصصان تجربه زیادی در زمینه چاپ کتاب آموزش برای سازمان های آموزش و پرورش و خود ناشران دارد. ما با توجه به خدمات چاپ با کیفیت خود که به مولفین و مترجمین ارائه می‌دهیم، برای خودمان در مقابل مشتریان اعتبار و شهرت خوبی را تأمین و ایجاد کرده ایم.

از دیگر مزایای انتخاب ما می توان به قیمت های رقابتی، زمان تولید کوتاه و زمان تحویل سریع اشاره کرد. خدمات مشتری حرفه ای ما پروژه چاپ شما را سریع و آسان می کند. نقل قول های چاپ آنلاین می توانند به شما کمک کنند قیمت فوری دریافت کنید و روند کار را از ابتدا شفاف کنید.

چاپ کتاب دانشجویی

در صورتی که قصد چاپ کتاب دانشجویی و یا آموزشی در انتشارات متخصصان دارید ،خوب است بدانید که می توانید بیش از ۴۰٪ در مقایسه با قیمت های چاپ شده توسط چاپگر محلی خود و یا انتشارات دیگر صرفه جویی کنید.

شاید جالب باشد اما تقاضا برای چاپ کتاب دانشجویی و آموزشی همیشه  زیاد بوده است. ما مولفین و مترجمین زیادی داریم که از طریق ما طرح های دانشجویی یا آموزشی خود را چاپ کرده‌اند. به همین علت از جمله پروژه هایی که برای سفارش کوتاه و همچنین به صورت عمده به دست ما می‌رسد چاپ کتاب دانشجویی در مشهد و تهران میباشد.

بهترین انتشارات برای چاپ کتاب دانشجویی

نشر متخصصان چاپ کتاب شما را بهترین تجهیزات تضمین می کنند. بنابراین، ما می توانیم چاپ تمام کتاب ها از جمله چاپ کتاب دانشجویی را برای شما انجام دهیم؛ برای هر سفارش چاپی که با ما مطرح می‌کنید، می‌توانید اندازه را به دلخواه تنظیم کنید. همچنین، ما تعداد بیشتری کاغذ برای جلد کتاب و صفحات داخلی کتاب داریم که به ما امکان می دهد در همه بودجه ها کار کنیم.

چاپ کتاب دانشجویی

همچنین ممکن است جلد کتاب را با استفاده از براق ، پایان مات و پوشش UV انتخاب کنید. این جلد کتاب را پر جنب و جوش و رنگارنگ می کند. همه این ویژگی ها باعث می شود که کتاب چاپ شده ضمن دیدن کیفیت و جذابیت اضافی ، دید پروژه شما را برآورده کند.

خدمات ما علاوه بر چاپ کتاب دانشجویی و چاپ کتاب درسی موارد دیگری را نیز در بر میگیرد که می‌توان به انواع دیگری از کتاب ها مثل کتاب های تالیفی، کتاب های ترجمه، کتابهای شومیز و … اشاره کرد. علاوه بر این انتشارات متخصصان توانایی چاپ کاتالوگ و بروشور نیز را دارد.

مخاطبین چاپ کتاب دانشجویی

یک گروه از افرادی که به چاپ آثار خود می پردازند دانشجویان و محصلان هستند. آثاری از دانشجویان که قابلیت چاپ و تبدیل به کتاب دارد محدود به پایان نامه ها نمی شود. دانشجویان  در مقاطع و رشته های مختلف ممکن است در طول تحصیل خود تحقیقات و مطالعاتی انجام دهند که تمایل به چاپ آنان در قالب کتاب داشته باشند. این امر درباره دانشجو های دکتری بیشتر صادق است.

نکاتی درباره چاپ کتاب دانشجویی

  • چاپ مقالات و سایر آثار علمی و پژوهشی نیز باید به یک نشر معتبر سپرده شود تا احتمال سرقت علمی وجود نداشته باشد. طبقه بندی و موضوع بندی مقالات و آثار و چاپ آنان در قالب کتاب کار آسانی نیست. چرا که باید طوری فهرست بندی و طبقه بندی شود که با یک مجله علمی تفاوت داشته باشد. بنابراین پیشنهاد می شود که ویرایش مطالب بر عهده انتشارات گذاشته شود.
  • تیراژ چاپ بسته به درخواست فرد است. اگر آثار علمی، پژوهشی، فرهنگی و … تنها برای ثبت در رزومه فرد باشد و قرار باشد که در اختیار افراد محدودی قرار بگیرد چاپ با تیراژ پایین صورت می گیرد. اما اگر کتاب نهایی به صورتی باشد که فرد تمایل به پخش آن در محدوده وسیع تری داشته باشد، چاپ در تیراژ بالا صورت می گیرد و انتخاب و تصمیم گیری درباره آن کاملا بر عهده فرد می باشد.

چاپ کتاب ارزان دانشجویی

  •  اگر ویرایش بر عهده انتشارات باشد، ویرایش علمی باید به افراد متخصص در آن زمینه سپرده شود تا اشتباهات علمی در آن کتاب به حداقل برسد و به کیفیت نهایی کتاب بیافزاید.البته مقالاتی که در مجلات معتبر به چاپ رسیده اند معمولا فاقد اشتباهات علمی می باشند. اما اگر اثر به صورت تحقیق خام باشد نیاز به ویرایشات علمی نیز دارد.
  • چاپ این گروه از کتاب ها نیز مانند سایر کتب، نیازمند اخذ مجوزهای مختلف است که نویسنده آن ها را به عهده ناشر می گذارد.
  • با انتخاب صحیح ناشری که قرار است آثارتان را به چاپ برساند، در بهبود کیفیت محصول نهایی تاثیر گذار باشید.

بهترین روش برای چاپ کتاب در دانشگاه چیست؟

برای اینکه بتوانید کتابی را با هزینه بسیار پایین و در کمترین زمان به چاپ برسانید، بهترین روش استفاده از خدمات موسساتی است که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت دارند. انتشارات متخصصان در ایران هم اکنون دارای زیرمجموعه و ده‌ها نفر پرسنل متخصص و مجرب است که می‌تواند تمامی خدمات مربوط به چاپ و نشر کتاب شما را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ کتاب درسی و دانشجویی، ثبت سفارش چاپ کتاب درسی با تیراژ کم و  زیاد و یا دریافت مشاوره رایگان در خصوص چاپ کتاب، همین حالا با کارشناسان انتشارات متخصصان تماس بگیرید

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصانفرم تماس و اطلاعات

82

عملی اگر کاشتید، عادتی درو خواهید کرد. عادتی اگر کاشتید، اخلاقی درو خواهید کرد. اخلاقی اگر کاشتید، سرنوشتی درو خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان