چاپ کتاب روانشناسی

چاپ کتاب روانشناسی زمان مطالعه: 7 دقیقه

چاپ کتاب روانشناسی موضوع این مقاله از سایت انتشارات متخصصان میباشد، کتاب های روانشناسی جزو آن دسته از موضوعاتی هستند که مخاطب زیادی دارند و خوشبختانه در کشور ما نیز ترجمه بهترین کتاب هایی که روانشناسان برتر دنیا نوشته اند نیز وجود دارد و مطالعه این کتاب ها تاکنون به زندگی خیلی از افراد کمک کرده است، ما در این مقاله قصد داریم شما را با روند و پروسه چاپ کتاب روانشناسی به طور کامل آشنا کنیم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چاپ کتاب در رشته روانشناسی

چاپ کتاب در رشته روانشناسی یکی از موضوعات پر مخاطب در نشر متخصصان و همچنین در بین مردم میباشد، روانشناسی به علت کارگشا و گسترده بودن مخاطب زیادی داشته و تقریبا میتوان گفت برای مشکل و یا هر سن و سالی کتاب های روانشناسی خوبی در بازار وجود دارد، به جز کتاب های روانشناسی ترجمه شده برتر دنیا روانشناسان داخلی کشور ما نیز به انتشار معلومات خود در قالب کتاب میپردازند و بعد از سالها پژوهش در حوزه کاری خود تصمیم به چاپ کتاب در رشته روان شناسی میگیرند.

چاپ کتاب در حوزه‌های تربیت کودکان، ازدواج و ارتباطات زوجین، رشد کودک، مهارت‌های زندگی و انواع حوزه‌های دیگر مشابه معمولا در حیطه چاپ کتاب روان شناسی قرار می‌گیرد.

راهنمای چاپ کتاب روان شناسی از تالیف تا چاپ

به عنوان یک نکته مهم و راهنمای کاربردی در مورد کتب روانشناسی و انتشار آن خوب است بدانید که در پروسه چاپ کتاب روان شناسی علاوه بر تسلط داشتن در مباحث علمی حوزه مورد نظر خود به عنوان یک روان شناس و یا دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و دکترای روان شناسی، باید بین نوشتار شما نیز پیوستگی مناسبی وجود داشته باشد همینطور نیاز است تا به مباحثی از جمله ویراستاری و طراحی جلد کتاب روانشناسی خود نیز توجه داشته باشید و حدالامکان کار را به کاردان و انتشاراتی های معتبر کشور بسپارید تا بهترین روش و انتخاب را برای ویراستاری و طراحی جلد مناسب شما انجام دهند.

راهنمای چاپ کتاب روان شناسی از تالیف تا چاپ

چاپ آنلاین کتاب های روانشناسی

درصد زیادی از افراد ترجیح میدهند کتاب های خود را به صورت آنلاین خریداری و حتی مطالعه کنند، از این رو فرآیند چاپ کتاب روان شناسی را نیز میتوان به صورت آنلاین پیش برد و شما به عنوان یک مولف میتوانید با انتشاراتی مورد نظر خود از طریق شبکه های اجتماعی پروسه چاپ و نشر کتاب روان شناسی خود را پیش ببرید، با توجه به اینکه این روزها بسیاری از مردم کشور ما با بیماری کرونا دست و پنجه نرم میکنند، نشر متخصصان بیشتر فعالیت های خود را به صورت آنلاین پیش میبرد و در همین ایام موفق به چاپ چند کتاب در زمینه روان شناسی و به صورت چاپ آنلاین شده شده است.

مراحل و فرآیند چاپ کتاب روانشناسی

تا این بخش از مقاله متوجه شدیم که چاپ کتاب روانشناسی چه بازاری داشته و مخاطب آن چه افرادی از جامعه هستند، حال در این مرحله قصد داریم به صورت تخصصی تر به مباحث مربوط به چاپ کتاب روان شناسی بپردازیم، آماده سازی فایل اولیه کتاب اولین قدم برای چاپ کتاب روانشناسی شماست، در مرحله بعدی نیاز هست تا مجوز های لازم برای چاپ و نشر کتاب را از مراجع مرتبط اخذ کنید که این مرحله در صورت تمایل و درخواست شما به طور کامل توسط انتشارات متخصصان انجام خواهد شد.

مراحل و فرآیند چاپ کتاب روانشناسی

کسب مجوزهای لازم توسط انتشارات در صورتی انجام میشود که بین شما به عنوان نویسنده و ناشر مربوطه قرارداد منعقد شده باشد و بعد از گرفتن مجوزها و ویراستاری و طراحی جلد اثر نویسنده در نهایت کتاب روانشناسی چاپ و صحافی می‌گردد.

هزینه چاپ کتاب روان شناسی در سریع ترین زمان ممکن

هزینه های زیادی که برای فرآیند چاپ کتاب مصرف میشود باعث شده که خیلی از افراد از چاپ کتاب روان شناسی خود صرف نظر کنند، اما لازم است بدانید نشر متخصصان برای نویسندگان جوان شرایط ویژه ای در نظر گرفته و همچنین اگر هدف شما چاپ کتاب برای داشتن رزومه است میتوانید از خدمات چاپ تک جلدی کتاب برای راه افتادن کار خود استفاده کنید.

پس از آگاهی و برآورد هزینه چاپ کتاب و کیفیت در انتشار کتاب های روان شناسی، سرعت معیار دیگری است که نقش به سزایی در این فرآیند ایفا می‌کند، درواقع کتاب روانشناسی یکی از پرطرفدارترین مباحثی است که امروزه مورد توجه بسیاری از دانشجویان، اساتید و افراد اهل قلم قرار گرفته است، بنابراین استفاده کردن از خدمات مشاوره انتشارات برتر کشور و همچنین شپسردن کلیه پروسه به این افراد باعث میشود موفقیت شما به عنوان یک نویسنده و روانشناس موفث به صورت تضمینی رقم بخورد.

موضوعات نشر کتاب روانشناسی

نشر کتب دانشگاهی و چاپ کتاب علمی و درسی در حوزه روانشناسی در موضوعات متنوع و مختلفی صورت میگیرد که تصمیم گرفتین رایج ترین این موضوعات را برای شما معرفی کنیم تا در صورت داشتن مسئله و مشکل بتوانید کتاب های حوزه مختص خود را خریداری و مطالعه کنید و یا اگر نویسنده کتاب هستید نیز بتوانید با شناخت دقیق حوزه ها بهترین و متناسب ترین موضوع روانشناسی را برای نوشتن و چاپ کتاب خود انتخاب کنید.

 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع کنترل هیجانات بزهکاران
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع عزت نفس
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع مشکلات خانواده
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع نوجوان
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع زندگی مشترک
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع هوش معنوی و هوش اخلاقی
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع روش‌های تدریس برای کودکان پیش دبستانی
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع روش‌های تدریس برای کودکان استثنایی
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع موفقیت
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع کودکان کار و کیفیت زندگی آن‌ها
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع سالمندی و سلامت روانی
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوعات انگیزشی
 • چاپ کتاب روان شناسی در موضوع رفتارهای ضدبهره‌وری کارکنان

 

لیست بهترین کتاب‌های روانشناسی در سال 2020

خبرگذاری CNN لیستی از حدود 30 کتاب روانشناسی که در سال 2020 بسیار موفق بوده‌اند را منتشر کرده است. مسلما تعداد کتاب‌های این حوزه به قدری وسیع است که نمی‌توان بهترین آن‌ها را مشخص کرد و این تنها یک دسته‌بندی از یک زاویه‌ی خاص است.

CNN اعلام کرده‌است که این لیست به پیشنهاد متخصصان و سردمداران این حوزه، ارائه شده است. در ادامه به معرفی 5 اثر از بهترین کتاب‌های روانشناسی که حتما باید خوانده شود، می‌پردازیم.
لازم به ذکر است که تعدادی ازین کتاب‌ها هنوز به فارسی ترجمه نشده‌اند.

 1. بـــــــــــله (Yessssss) 
  این کتاب در واقع راهنمایی‌ست برای پرورش نوجوانانی مثبت و با‌اعتمادبه‌نفس. دنیای امروز، جاایست که بیش از هر زمان دیگری، جوانان آن نیاز به آموزش و آگاهی دارند. نویسنده این کتاب “Paul McGee” است.
  منتقدان زیادی این کتاب و روش‌های مطرح شده در آن را تمجید کرده‌اند. بطور مثال؛ DAME KELLY HOLMES که بیش از 25 سال در زمینه‌ی ورزش و آموزش نوجوانان فعالیت داشته، این کتاب را اثری درخشان می‌داند و خواندنش را به همه توصیه کرده‌است.
 2. ذهن مرکب (A Synthesizing Mind)
  Howard Gardner که تئوری هوش چندگانه را معرفی کرده است، نویسنده این کتاب است. این نظریه بسیاری از موضوعات در تست‌های IQ را زیر سوال برد و باعث تغییرات زیادی در حوزه‌ی آموزش نیز شد.
  او در کتاب جدید خود، در هوش چندگانه خود تامل بیشتری کرده و سیر تحول خود را از کودکی کتابخوان به دانشجویی مشتاق یادگیری در دانشگاه هاروارد بررسی می‌کند.
  گاردنر در این کتاب ادعا می کند که ذهن تلفیقی به ویژه در این زمانه، بسیار ارزشمند است و روش‌هایی برای پرورش ظرفیتی انسانی و منحصر به فرد پیشنهاد می‌دهد.
 3. روانشناسی پول (The Psychology of Money)
  در این کتاب، نویسنده درس‌هایی نامحدود برای ثروت و شادی به خواننده می‌دهد. Morgan Housel میگوید اینکه از پول و سرمایه چطور بهره ببریم تنها به دانش ما برنمیگردد.
  آنچه ما را برای تصمیم‌گیری‌های مهم در رابطه به سرمایه‌گذاری و امور مالی آماده می‌کند، اغلب درس‌ها و سرفصل‌هایی‌ست که در مدرسه و دانشگاه، در قالب یک رشته مبتنی بر ریاضیات به افراد داده می‌شود. جایی که آمار و ارقام و نمودارها حرف اول را می‌زنند.
  اما در دنیای واقعی چه اتفاقی می‌افتد؟
  ما اغلب تصمیمات کلیدی و مهم مالی و اقتصادی خود را پای میز شام، در حال گفتگو با دوستان یا در حین ک مذاکره‌ی تلفنی می‌گیریم؛ جایی که دیدگاه‌ها، منفعت‌طلبی، انگیزه‌های عجیب و غریب و … در هم‌می‌آمیزند و تصمیم ما را شکل می‌دهند.
  نویسنده‌ی این کتاب سعی کرده تا به ما کمک کند تا یکی از مهمترین موضوعات زندگی را بهتر درک کنیم.
 4. تفکر انتقادی (Critical Thinking)
  پیشنهاد نویسنده‌ی این کتاب روانشناسی، Ian Tuhovsky، اینست که در دنیای جدیدی که ما با دریایی از اطلاعات و داده‌های غلط و حتی افکار مخرب روبه‌روییم، باید از کارکرد تفکر انتقادی غافل نشویم.
  ذهن ما در محاصره‌ی بسیاری مباحث است: داستان، مقالات، اخبار جعلی و … در مقابل این بمباران اطلاعاتی، ما باید زمین بازی خود را مشخص کنیم تا بتوانیم زندگی خود را بهبود بخشیم. راه‌حل این موضوع آنطور که در این کتاب آمده، چیزی نیست جز “تفـکر انتـقادی”
 5. چگونه گفتن (How you say it)
  یکی از درخشان‌ترین روانشناسان جوان دنیا ، یعنی Katherine D. Kinzler در کتاب جدید خود از این موضوع پرده برمیدارد که گفتار ما چگونه باعث ایجاد عمیق‌ترین اختلافات اجتماعی می‌شود. همچنین او راه‌حل هایی ارائه می‌دهد تا از پس این مشکل برآییم.

  
  

انتشارات برای چاپ کتاب روانشناسی 

نشر متخصصان به عنوان یکی از بهترین و پرفروش ترین انتشارات کشور خدمات چاپ کتاب روانشناسی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام میدهد، لازم است بدانید که نشر ما تاکنون با روانشناسان مطرحی در زمینه چاپ کتاب روانشناسی از جمله دکتر حسین شاره همکاری داشته است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره رایگان و همچنین سفارش خدمات چاپ و ویراستاری کتاب از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصانفرم تماس و اطلاعات

80

عملی اگر کاشتید، عادتی درو خواهید کرد. عادتی اگر کاشتید، اخلاقی درو خواهید کرد. اخلاقی اگر کاشتید، سرنوشتی درو خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان