بهترین انتشارات ایران – لیست انتشارات معتبر برای چاپ کتاب

بهترین انتشارات زمان مطالعه: 7 دقیقه

معرفی بهترین انتشارات کشور و ارائه فهرست معروف ترین و برترین های ناشرین و پرفروش ترین انتشارات موضوع این مقاله ما در انتشارات متخصصان میباشد. تاریخچه چاپ کتاب و انواع نشر در ایران به زمان های بسیار گذشته برمیگردد ، نشر و انتشار و واژه چاپ کتاب از قرن ۷ هجری شمسی و همزمان با رواج یافتن چاپ پول کاغذی وارد فرهنگ ایرانیان شد. زمان حال و قرن حاضر درواقع اوج شکوفایی صنعت انتشار و چاپ کتاب میباشد ؛ پیدایش ناشرین و مراکز انتشراتی و چاپ کتاب متعدد موجب رونق بخشیدن به بازار کتاب و ترویج آگاهی و فرهنگ کتاب خوانی شد. به همین جهت تصیمیم گرفتیم ، در این مقاله به معرفی برخی از بهترین انتشارات ایران بپردازیم.

 

معرفی بهترین انتشارات ایران

انتشارات ایران

نشر متخصصان

انتشارات متخصصان با بیش از ۱۰ سال تجربه در صنعت چاپ کتاب و اخذ مجوزهای اداری مربوطه و دارای تیم حرفه ای از ویراستاران، طراحان گرافیک که از ابتدای مراحل آماده سازی چاپ کتاب تا چاپ کتاب در کنار نویسندگان و مولفان میباشد و یکی از بهترین انتشارات ایران است. از نقاط قوت نشر متخصصان این باشد که زمینه کاری خود را محدود نکرده و چاپ کتاب را با موضوعات مختلف انجام میدهد.

خدمات انتشارات متخصصان :

 • اخذ مجوز چاپ کتاب
 • صفحه ارایی کتاب
 • طراحی جلد کتاب
 • ویراستاری کتاب
 • ترجمه
 • اکسپت مقالات
 • استخراج کتاب از پایان نامه
 • مشاوره در زمینه ی چاپ و تالیف کتاب

نشر متخصصان

معروف ترین انتشارات کشور کدام است ؟ لیست انتشارات معتبر

نشر متخصصان پر کارترین ناشر سال ۹۷ کشور میباشد و در این مقاله معروف ترین و معتبرترین انتشارات را برای شما لیست کرده است.

مزایای چاپ کتاب در نشر متخصصان:

 • حفظ امتیاز و حق چاپ کتاب برای صاحب اثر برای همیشه
 • عرضه کتاب در کتابخانه دیجیتال کتاب انتشارات متخصصان
 • عرضه کتاب در فروشگاه اینترنتی انتشارات متخصصان
 • طرح جلد رایگان
 • شرکت در نمایشگاه بین المللی کتاب

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل چاپ کتاب داستان، ثبت سفارش چاپ کتاب شعر با تیراژ کم و یا دریافت مشاوره رایگان در خصوص چاپ کتاب شعر، همین حالا با کارشناسان انتشارات متخصصان تماس بگیرید.

تماس با نشر متخصصان

نشر چشمه

انتشارات و نشر چشمه یکی از محبوب ترین و بهترین انتشارات کتاب در ایران میباشد،  با وجود این که نخست تمرکز انتشارات چشمه بر کتاب فروشی میباشد، اما این سیاست به مرور دست خوش تغییراتی شد و این انتشارات از سال ۱۳۸۸ به بعد به عرصه چاپ و نشر کتاب تیز راه پیدا کرد.
انتشارات نشر چشمه در حوزه های مختلف هنر و ادبیات مانند داستان، شعر، نمایشنامه، فیلمنامه، سینما، تحقیقات ادبی، متون کهن، فلسفه، علوم اجتماعی، اسطوره و تاریخ فعالیت دارد. این نشر بیش ار سیصد عنوان کتاب ادبی به چاپ رسانده است که در این میان نام بسیاری از نویسندگان و شاعران بزرگ ادبیات ایران زمین از جمله احمد شاملو، محمود دولت‌آبادی، فریدون مشیری،حمیدرضا صدر، گروس عبدالملکیان،‌ محمدرضا شفیعی کدکنی، علی‌اشرف درویشیان، صادق هدایت، هوشنگ ابتهاج، ایرج افشار، احمدرضا احمدی میدرخشد.

نشر چشمه

نشر نگاه

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به کتاب خواندن علاقه بسیاری دارید ، بدون شک نام نشر نگاه به گوشتان خورده است ، انتشارات و نشر نگاه بیشتر در زمینه نشر کتاب به خصوص در زمینه شعر، ترانه، داستان، رمان، نقد و نظریه، تاریخ، هنر، زندگینامه های بزرگان و مفاخر ادبی فعالیت دارد. نشر نگاه توانسته تاکنون آثار بزرگان بسیاری از جمله سیمین بهبهانی، مرتضی راوندی، نیما یوشیج، شهریار، حسین منزوی، عماد خراسانی، یدالله رویایی، نصرت رحمانی، بزرگ علوی، محمد علی افغانی، رضا براهنی، غلامحسین ساعدی و بزرگانی دیگر از دنیای ادبیات را چاپ و نشر بدهد.

نشر ثالث

انتشارات ثالث در سال ۱۳۷۵ هجری شمسی فعالیت رسمی خود را به عنوان ناشر کتاب آغاز کرد و در این این ۲۳ سال فعالیت خود توانسته تبدیل به یکی از بهترین انتشارات ایران بشود. نشر ثالث در حوزه های مختلف ادبیات،‌ دین، تاریخ، فلسفه، علوم اجتماعی، روان شناسی و هنر آثار ارزنده و مهمی را به چاپ رسانده و تاکنون موفق به چاپ بیش از هزار و نهصد عنوان شده است.

نشر ثالثانتشارات ثالث در عرصه ملی و بین المللی نقش پر رنگی را ایفا می کند. این انتشارات در نمایشگاه های  بین المللی کتاب در کشورهای اروپایی و آسیایی تا جای امکان حضور پیدا می کند. انتشارات ثالث تلاش خود را بر این نهاده تا حق کپی رایت کتاب های نویسندگان مطرح از کشور های مختلف را خریداری نماید تا شاید به فرهنگ سازی بیشتر در این عرصه کمک شایانی کرده باشد.

نشر نیماژ

نشر نیماژ با اینکه کار خود را از سال ۱۳۹۲ شروع کرده اما در همین مدت کوتاه توانسته محبوبیت زیادی در بین موسسات نشر و انتشار کتاب پیدا کند ، طوریکه در لیست ما به عنوان یکی از بهترین انتشارات ایران قرار گرفته است ،‌ انتشارات نیماژ به صورت تخصصی فعالیت خود را در زمینه شعر آغاز کرد، اما پس از یک سال عرصه فعالیت این انتشارات گسترش یافت و به چاپ آثار داستانی نویسندگان معاصر ایرانی و خارجی نیز توجه ویژه از خود نشان داد.

نشر امیرکبیر

انتشارات امیرکبیر یکی از موسسات انتشارات خصوصی در کشور میباشد که چند دهه در ایران به چاپ و انتشار کتاب مشغول است. انتشارات امیرکبیر قبل از انقلاب نیز سابقه فعالیت و چاپ کتاب را دارد؛ انتشارات امیر کبیر به همراه دیگر موسسه های زیر مجموعه خود بیش از دو هزار و هشتصد عنوان کتاب به چاپ رسانده بود که متاسفانه پس از واگذاری انتشارات به مدت بیش از یک دهه هیچ کتاب و حتی عناوین قبلی نیز تجدید چاپ نمی شد که در نهایت این رویه با تغییر مدیریت دست خوش تغییر شد و انتشارات جان تازه گرفت و هم اکنون نیز یکی از بهترین انتشارات ایران میباشد.

نشر ققنوس

انتشارات معروف نشر ققنوس یکی از قدیمی ترین و بهترین انتشارات ایران است که از سال های اول انقلاب کار چاپ کتاب را انجام میداده است . در سال ۱۳۵۶،‌ کتاب فروشی امیر به انتشارات ققنوس تبدیل شد و پس از خرید یک فروشگاه دو طبقه بزرگ به طور جد وارد عرصه چاپ کتاب در حوزه های مختلف شد. توراندخت اثر برتولت برشت، منظومه خاک اثر محمدعلی سپانلو و شازده احتجاب اثر هوشنگ گلشیری از نخستین کتاب هایی است که در انتشارات ققنوس به چاپ رسیده است.

نشر ققنوسنشر ققنوس بیش از هزار و هشتصد عنوان در زمینه های مختلفی چون ادبیات معاصر و کلاسیک، ادبیان جهان، ایران‌ شناسی، فلسفه، تاریخ، پژوهش‌ های فرهنگی، رمان و داستان، جامعه‌ شناسی، حقوق، روان‌ شناسی، پزشکی و درمان طبیعی تاکنون منتشر کرده است.

انتشارات سوره مهر

نشر سوره مهر یکی از انتشارات بزرگ و به نام در زمینه توسعه فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی است که با سیاست گذاری درست و به کمک یک گروه متخصص در زمینه نوآوری در تولید و بهبود روندهای بازار نشر و نیز کارشناسان خبره تولید محتوا توانسته است در عین تاکید بر ارزش های فرهنگی به اهداف خود تحقق بخشیده و نام خود را به عنوان یک ناشر بزرگ به ثبت برساند.
انتشارات سوره مهر به عنوات یکی از بهترین انتشارت ایران ، رسالت اصلی خود در جهت ترویج اخلاق اسلامی و تبدیل شدن به ناشر نخست کشور در زمینه اندیشه و هنر انقلابی اسلامی به انجام رسانده است و در حال حاضر،‌ توجه خود را بر روی گسترش روابط و تثبیت جایگاه خود در عرصه بین المللی و جهانی معطوف ساخته است.

 نشر شاپرک

انتشارات شاپرک با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین دارابودن سابقه ایی بیش از ۱۴ سال در صنعت چاپ و داشتن کادر مجرب و متعهد و داشتن امکاناتی مدرن جهت چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب ، استخراج کتاب از پایان نامه ، دریافت مجوز چاپ کتاب ، چاپ کتاب با دستگاه ریسو ، چاپ کتاب با دستگاهای دیجیتال ، چاپ کاتالوگ ، بروشور و مجلات درون سازمانی چاپ کتاب شعر و رمان ، چاپ سیاه و سفید و رنگی دیجیتال ، چاپ حرفه ای کاتالوگ در ابعاد و انواع مختلف ، چاپ کاتالوگ با رنگهای اختصاصی و متالیک ، چاپ انواع پوستر و بروشور و طراحی شروع به فعالیت کرده است و تبدیل به یکی از انتشارات مطرح در کشور شده است.

 انتشارات سنا

 انتشارات سنا، پس از گذشت حدود نیم قرن، با بهره مندی از چندین کارگاه بزرگ شامل دستگاه آلات لیتوگرافی، چاپخانه افست، خط تولید دیجیتال و صحافی، تنها ناشر دارنده ی تمامی دستگاه آلات مورد نیاز یک انتشارات است و همین امر باعث گردیده است که انتشارات  سنا به راحتی بتواند هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش داده و علاوه بر اینکه تخفیف ها و تسهیلات فراوانی را به نویسندگان خود اختصاص دهد، بلکه، سود تمام شده ی انتشارات را نیز افزایش دهد و در جایگاهی قرار بگیرد که یکی از بهترین انتشارات ایران خوانده شود.

پرفروش ترین انتشارات ایران کدام است ؟

نشر متخصصان ، پرکار ترین ناشر سال ۹۷ در این مقاله ، با جمع آوری لیست کاملی از بهترین انتشرات کشور به شما کمک میکند تا بتواند پرفروش ترین های نشر ایران را بیابید.

تماس با نشر متخصصان

فروشگاه کتاب متخصصانفرم تماس و اطلاعات

 

80

عملی اگر کاشتید، عادتی درو خواهید کرد. عادتی اگر کاشتید، اخلاقی درو خواهید کرد. اخلاقی اگر کاشتید، سرنوشتی درو خواهید کرد.

دیدگاه کاربران
 • خالد 24 اسفند 1398 / 9:48 ق.ظ

  این انتشاراتی که معرفی کردید ، پرفروش ترین ها هم هستند ؟

  • زهرا شهابی زاده 24 اسفند 1398 / 9:49 ق.ظ

   بله دوست من

  • ب.ت 11 فروردین 1400 / 9:07 ق.ظ

   سلام
   زحمت میکشید انتشاراتی معرفی کنید که هزینه چاپ کتاب را خودشان پرداخت کنند.

 • علی 24 اسفند 1398 / 4:33 ب.ظ

  جامع ترین لیست بهترین انتشارات کشورو اوردید ، ممنون

 • محمد 15 فروردین 1399 / 6:13 ب.ظ

  برای چاپ کتاب اول کدام انتشارات رو پیشنهاد میدید؟ چون معمولا از کتاب اولی ها و مولف های آنان استقبالی نمیشه!!! مگر اینکه مولف چند آثار پرفروش قبلی داشته باشه…

  • زهرا شهابی زاده 16 فروردین 1399 / 10:58 ق.ظ

   سلام دوست عزیزم، نشر متخصصان در این زمینه شمارو کمک میکنه و پیشنهادات خوبی برای نویسندگان تازه کار ارائه میده، در تماس باشید. باتشکر

 • ناشناس 21 فروردین 1399 / 10:18 ب.ظ

  سلام
  میخواستم بدونم چجوری میتونیم ایده هامون رو در باره ی کتاب هایی که زیاد فروش چندانی ندارن با شما در میون بزاریم؟

  • زهرا شهابی زاده 23 فروردین 1399 / 9:28 ق.ظ

   سلام دوست من، میتونید مقاله بازرایابی و فروش کتاب رو بخونید از نشر متخصصان، برای راهنمایی بیشتر هم جهت مشاوره رایگان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • نفیسه 24 فروردین 1399 / 11:39 ق.ظ

  انتشارات اقبال رو جا انداختین. با ۱۲۰ سال سابقه. هم از قدیمی ترینهاست و هم کتابهای خوبی داره

  • زهرا شهابی زاده 24 فروردین 1399 / 4:11 ب.ظ

   سلام دوست عزیز، بله درسته
   دراین پست فقط ده مورد ذکرشده وگرنه بی تردید انتشارات خوب بسیار زیادی در کشور هست

 • سلیمان 6 اردیبهشت 1399 / 1:41 ق.ظ

  سلام خسته نباشید من یک نوجوان ۱۸ ساله هستم علاقه ی زیادی به نوشتن کتاب و شعر دارم و در حال حاضر دارم اولین کتابم را مینویسم تا چند روز دیگه تمام میشه میخواستم ببینم به نظر شما هزینه چاپ یک کتاب ۱۰۰ صفحه ای حدود چه قدر در میاد ؟

  • زهرا شهابی زاده 6 اردیبهشت 1399 / 9:30 ق.ظ

   سلام دوست عزیز وقتت بخیر باشه، چاپ کتاب با هر تعداد صفحه در نشر متخصصان صورت میگیره، تعیین قیمت هم به فاکتورهای مختلفی بستگی داره که باید برای اطلاع دقیق ازش با مشاورین انتشارات تماس مستقیم داشته باشید.

 • مهشاد 23 اردیبهشت 1399 / 7:27 ب.ظ

  سلام.من اطلاعی درباره شرایط چاپ ندارم.میخواستم بدونم که برای چاپ از نویسنده هزینه ایی رو دریافت میکنند؟

  • زهرا شهابی زاده 24 اردیبهشت 1399 / 12:05 ب.ظ

   سلام دوست عزیز، هر مرحله از چاپ یکسری هزینه های مخصوص به خودش رو داره، برای مطلع شدن از روند دقیق کار چاپ با انتتشارات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • غامعلی پارساکیا 25 اردیبهشت 1399 / 0:20 ق.ظ

  با سلام. چند ساله دو جلد کتاب را در قالب داستانهای کوتاه و یک رمان ترجمه کرده ام.به پیشنهاد یکی از استادم در دانشگاه آزاد دوست دارم به چاپ برسانم. در این سالها مشغول تدریس مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه های مجتلف و جهاد دانشگاهی اراک بودم. لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین گزینه چیست؟

  • زهرا شهابی زاده 25 اردیبهشت 1399 / 12:12 ب.ظ

   سلام دوست عزیز، چاپ کتاب ترجمه شده در نشر متخصصان برای بار اول رایگان هم صورت میگیره، برای کسب اطلاعات بیشتر و چاپ کتاب هاتون در تیراژهای مختلف میتونید تماس بگیرید، تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.

 • نازنین 1 تیر 1399 / 7:00 ب.ظ

  آیا انتشارات های «صادق هدایت» و «راه معاصر» معتبرند و فعالیت رسمی و قانونی دارند ؟!

  • زهرا شهابی زاده 2 تیر 1399 / 8:29 ق.ظ

   سلام دوست عزیز ما در این مقاله معتبرترین هارو براتون معرفی کردیم.

 • فاطمه 7 تیر 1399 / 8:38 ب.ظ

  سلام
  میخواستم بپرسم چطور میتونم کتاب هامو به چاپ برسونم و این کار چه مراحلی داره؟

  • زهرا شهابی زاده 10 تیر 1399 / 11:05 ق.ظ

   سلام دوست من، مراحل چاپ کتاب رو تو این مقاله کامل توضیح دادیم.

 • نازنین 14 مرداد 1399 / 10:58 ب.ظ

  سلام ببخشید میشه بفرمایید این ناشران که بهترین ها هستند برای یک نویسنده تازه کار هم فعالیت انجام میدهند؟؟

  • زهرا شهابی زاده 2 شهریور 1399 / 11:31 ق.ظ

   سلام
   هر انتشاراتی قوانین خاص خودش را داره، اما برای مثال نشر متخصصان برای تازه کاران هم خدمات ویژه ای را ارائه میده.

 • ghazal 31 شهریور 1399 / 4:23 ب.ظ

  سلام من از راهنماییم مینوشتم و این جزوی از عادت شده بود برام، خیلی وقتا بقیه ایده ی چاپ کنابو میدادن بهم که چرا دنبالشو نمیگیرم و …تا اینکه منم به این فکر افتادم…بیشتر نوشته هام سبک دلنوشته‌ست.
  میشه در بارش بهم توضیح بدین؟ اینکه چجوری انتشارات مطمئن که نوشته هامو دستشون بسپرم پیدا کنم و اصلا انتشاراتی پیدا کنم که رمان نخواد و دلنوشته‌هامو به چاپ برسونه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • زهرا شهابی زاده 1 مهر 1399 / 11:59 ق.ظ

   سلام دوست عزیز
   بله خیلی از انتشارات چاپ کتاب در این سبک رو کار میکنند و حتی کمکتون میکنند تا به بهترین نحو ویراستاری دل نوشته هارو انجام بدین، پیشنهاد میکنم با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی بشید.

 • متین 16 مهر 1399 / 9:40 ب.ظ

  سلام من یک نویسنده تازه کارم خواستم بگم اگر بخواهیم کتاب اجتماعی بنویسیم احتمال داره در بخش ویراستاری کتاب دستکاری شه؟؟

  • زهرا شهابی زاده 19 مهر 1399 / 1:54 ب.ظ

   سلام و درود
   اگر منظورتون ویرایش و ویراستاری اثر هست، بله ما این خدمات رو انجام میدیم.

   • متین 6 آبان 1399 / 1:34 ب.ظ

    ببخشد اگر کتاب به سبک محاوره ای هم باشه قبول میکنید و اگر بخوام در مورد پیشروی کتاب کمک بگیرم مشاورانتون میتونن کمکم کنن؟

    • Khazraee 27 آبان 1399 / 10:15 ب.ظ

     سلام و عرض ادب

     می تونید بین ساعت 10 صبح تا 9 شب با کارشناسان نشر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان جهت چاپ کتاب بهرمند شوید

     09129679180

 • کیانی 18 مهر 1399 / 12:25 ب.ظ

  سلام و خسته نباشید.
  ببخشید میخواستم بگم من به تازگی رمانی نوشتم که اثر اولم است و ژانر عاشقانه ای داره.میخواستم بدونم شرایط چاپ رایگانش چیه و آیا اصلا ارزش چاپ داره یا در فضای مجازی منتشرش کنم؟
  ممنونم

  • زهرا شهابی زاده 19 مهر 1399 / 1:55 ب.ظ

   سلام و درود جناب کیانی
   اطلاعات دقیق کتاب رو به مشاورین ما ار طریق شماره تلفن ها انتقال بدید تا راحت تر بتونیم کمکتون کنیم.

 • مولایی 22 مهر 1399 / 10:48 ق.ظ

  سلام ناشری که بتواند روی کتاب من که یک کار پژوهشی در حوزه نگاهی به گزیده ای از غزل های ناب معاصر هست، سرمایه گذاری کند. معرفی کنید
  کتاب حاوی اشعار بیست و پنج نفر از غزل سرایان برتر معاصر کشور خواهد بود.
  که
  همراه بررسی و نقد اشعار

  • زهرا شهابی زاده 27 مهر 1399 / 9:37 ق.ظ

   سلام و درود جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان نشر متخصصان تماس حاصل فرمایید.

 • حسين عبد الله 12 آبان 1399 / 9:27 ب.ظ

  سلام بردران عزيز ..

  من از أهل عربستان هستم واز انتشارات يا سايت انترنيتي را جستجو مي كنم كه رساندن كتابهاي خارج إيران ممكن است

  متأسفانه بيشتر انتشارت موجود در إيران اين أمر وجود نيافتند

  • Khazraee 21 آبان 1399 / 8:45 ب.ظ

   سلام دوست گرامی

   بدلیل تحریمات گسترده متاسفانه امکان ارسال کتاب به خارج از کشور در حال حاضر ممکن نیست

 • امید فرهمند 21 آذر 1399 / 8:45 ب.ظ

  سلام. من قبلا کتاب چاپ کردم. اما میخواستم بگم در ارشدان کتاب چاپ نکنید. به هیچ وجه. خیلی بد، بسیار ضعیف. یک ماه صفحه آرایی کتابم رو طول دادن و بعد یک ماه همه چیز بهم ریخته، جداول، فورمول، پارگراف ها … بهم ریخته . با صدها اشکال. چندین بار فرصت دادیم ولی هر بار پر از اشکال، یک بار میگفتن فلانی مریضه. یادمون رفت و و و
  خلاصه که هر ارزونی بی حکمت نیست. کیفیت مهمترین چیزه. مردم کتابتون رو می بینن و کیفیتش رو. نه اینکه چقدر هزینه کردی.

 • زهرا 25 آذر 1399 / 9:41 ب.ظ

  سلام.ممنون از اطلاعات خوبتون.
  یه سوال داشتم.من اگه بخوام کتابمو چاپ کنم تو انتشارات متخصصان.قبول میکنن؟از نظر سنی میگم که ربطی به سن داره یه نویسنده پایین ۱۸ سال باشه؟
  اگر پایین ۱۸ سال باشه قبول میشه برا چاپ؟

  • مهدی قهاری 25 آذر 1399 / 9:44 ب.ظ

   سلام هیچ محدودیتی نیست برای چاپ وانتشارات متخصصان این امتیاز رو میده

 • محبوب 3 دی 1399 / 0:43 ق.ظ

  سلام خسته نباشید. من میخواستم از پایان نامم کتاب تهیه کنم. تو اینترنت انتشارات ارشدان رو دیدم فقط خواستم بدونم این انتشارات از نظر شما معتبر هست؟

 • عرفان 27 بهمن 1399 / 3:13 ب.ظ

  باسلام و خسته نباشید.یک سوالی هست که ذهنمو کلا درگیر کرده اونم این است که با این مجوز چاپ کتاب میتونیم کتابی به خارج از کشور ارسال و چاپ کنیم؟

 • میمث 18 اسفند 1399 / 1:33 ق.ظ

  ببخشید خودمون باید پول چاپ کتاب رو بدیم

  • مریم بینش 5 فروردین 1400 / 8:32 ق.ظ

   سلام.
   لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما در انتشارات متخصصان راهنمایی تون کنن.
   موفق باشید

 • ahmad 10 اردیبهشت 1400 / 10:26 ب.ظ

  درود بر شما
  يه سوال داشتم
  من چند تا كتاب رمان نوشتم و تايپ و اديتشون هم كردم
  ميخوام ببينم چطور بايد اين رمان ها رو ارزشيابي كنم و ببينم براي چاپ مناسب هست يا خير.
  لطفا جوابي بغير از اينها بديد(با شماره هاي مربوطه……يا …….با كارشناسامون مشورت كنيد)
  اين كارها رو انجام ميدم ولي بصورت مختصر اگه امكانش هست مراحلش رو بفرماييد.

  • مهدی قهاری 11 اردیبهشت 1400 / 5:00 ب.ظ

   سلام وقت بخیر لطفا با سر کار خانم نبی زاده مدیر بازرگانی مجموعه ارتباط برقرار کنید 09129679180

 • رضا 25 مرداد 1400 / 5:40 ب.ظ

  سلام. آیا شما با این انتشاراتی که نام بردید، در ارتباط هستید؟ منظورم اینه که میتونید کتاب در یکی از اونها هم چاپ کنید. متشکر.

  • Khazraee 26 مرداد 1400 / 10:28 ق.ظ

   سلام، هر انتشارات فقط می‌تواند کتاب های مولفین خود را چاپ کند. شما برای چاپ کتاب در هر انتشاراتی باید با آن انتشارات قرار امضا کنید

 • حنانه احمدی 26 شهریور 1400 / 10:00 ب.ظ

  سلام و درود
  من نویسنده ای تازه کارم . درحال نوشتن داستان اجتماعی هستم که محتوای متفاوتی دارد ؛ داستان درمورد زندگینامه دختری است با گذشته ای ترسناک … از کیفیت داستانم اطمینان دارم اما فردی با تجربه در کنارم ندارم تا ازش مشورت بگیرم و متوجه بشم داستانم برای چاپ شدن چه شرایطی را باید و چه شرایطی را نباید داشته باشد … شما فکر میکنید باید به دنبال نویسنده ای با تجربه برای مشاوره باشم؟ چنین فردی را میتونین بهم معرفی کنید؟

  • Sajad Ghabel 27 شهریور 1400 / 2:38 ب.ظ

   سلام، از طریق شماره تماس های روی سایت با مشاورین انتشارات در ارتباط باشید تا تمامی مواردی که نیاز دارید رو خدمتتون توضیح بدند . ( میتونید به طور کامل مشاوره بگیرید. )

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان